Hello,
A frostmourne szerveren volt karakterem, de látom, hogy a szerver már megsz?nt. Áthelyezhet? a karakter az Icecrown-ra?
Printable View
Hello,
A frostmourne szerveren volt karakterem, de látom, hogy a szerver már megsz?nt. Áthelyezhet? a karakter az Icecrown-ra?