Va salut tovarasi compatrioti!
Avand in vedere ca in scurt timp o sa putem juca pe noul realm Onyxia, eram curios daca o sa mai joace si alti romani si la ce factiune. Am facut un poll daca sunteti dispusi sa il completati ca sa putem vedem la ce factiune doreste sa joace majoritatea. Eventual punem si de o ghilda daca numarul este maricel.
https://linkto.run/p/GTVPX8HJ
