Sziasztok!
Tervezek egy Warrior tankot kezdeni a frissen induló Vanilla szerveren! Els?sorban Horda oldalt preferálnám.
Magamról pár szóban:
- 33 vagyok
- f?leg az esti órákban érek rá, munka után
- néhány év kihagyás után újra kedvem támadt, így adta magát a friss start
Minden érdekl?d?t szeretettel várok! :D
