Hello!
Sok év kihagyás után újra szeretnék kicsit wowozni, de a videókártyám directX 12öt támogatja csak, a kliens pedig directX 9el futna, valaki tudna egy megoldást a problémára? El?re is köszönöm
Printable View
Hello!
Sok év kihagyás után újra szeretnék kicsit wowozni, de a videókártyám directX 12öt támogatja csak, a kliens pedig directX 9el futna, valaki tudna egy megoldást a problémára? El?re is köszönöm