Hello,
magyar klant keresnek allis oldalon, vagy legalabb ingame jatekosokat allis oldalon.
Elore is koszonom.
Gefo
Printable View
Hello,
magyar klant keresnek allis oldalon, vagy legalabb ingame jatekosokat allis oldalon.
Elore is koszonom.
Gefo
Szia, én tervezek egyet csinálni ! , addolj be barátnak , a nevem : Baelor (mage) , és ha online leszek irj rám ha fent vagy,vagy ird meg itt a kari neved és beadlak , és összehozzuk majd :)
Alli oldalon dark brotherhood, egész sokan vagyunk már!
Áve
Iceban keresek guildot,kezdö vok f?leg a pvp rész érdekel!
Mehabe néven keressetek!
Köszönöm