Onyxia szerver "magyarok" guild alliance
Sziasztok ,üdv minden játékosnak!
A Nevem Krisztián , 30 éves visszatér? player vagyok, nem rég találkoztam a Warmane Progressziv Onyxia szerverével , és megtetszett az ötlet hogy ujrakezdjem,viszont nem találtam magyar Guildet,legalábbis Alliance oldalon nem.
Ezért alapitottam Alliance oldalon egy "MAGYAROK" nevü guildet a mai nap, tehát ha szeretnétek csatlakozni akkor keressetek in-game whisp vagy postai úton ha nem lennék online és invelek szivesen mindenkit! :)
Karakterem Neve : Baelor