Sziasztok!
Van valami m?köd? képes guild hordában vagy alliban? Ha igen akkor irnátok guild illetve player neveket? :D Köszii
Printable View
Sziasztok!
Van valami m?köd? képes guild hordában vagy alliban? Ha igen akkor irnátok guild illetve player neveket? :D Köszii
Érdekelne engem is. :) dc: cucuhun