áve!
A mosodánál elakadtam, bedobom a shirtet amit kér ,de el tünik a tabardot meg nem kapom meg!!!!!
ez hiba vagy valamit rosszul csinálok?
Printable View
áve!
A mosodánál elakadtam, bedobom a shirtet amit kér ,de el tünik a tabardot meg nem kapom meg!!!!!
ez hiba vagy valamit rosszul csinálok?
Kirakja a zsákot de nem tudom kivenni belöle