Siema, czy sa jakies aktywne polskie gildie na Lordaeronie, ktore robia ICC 25 i RSa? I czy istnieje world pvp na poczatkowych lokacjach typu Tanaris ?Po wielu latach na Icecrownie chcia?bym sprobowac pograc na ratach x1. Pozdrawiam
Printable View
Siema, czy sa jakies aktywne polskie gildie na Lordaeronie, ktore robia ICC 25 i RSa? I czy istnieje world pvp na poczatkowych lokacjach typu Tanaris ?Po wielu latach na Icecrownie chcia?bym sprobowac pograc na ratach x1. Pozdrawiam