Pozdrav ljudi !
Trazim igrace koje imaju smisla za ovu igricu , da se druze rade random kontent a najjvise da bude baziran na PvP.
Ako ima ljudi koji zele da se prikljuce svi su dobro dosli.
In game : Astrii ( Lordaeron ) ( H )
Discrod : deksa0975
Printable View
Pozdrav ljudi !
Trazim igrace koje imaju smisla za ovu igricu , da se druze rade random kontent a najjvise da bude baziran na PvP.
Ako ima ljudi koji zele da se prikljuce svi su dobro dosli.
In game : Astrii ( Lordaeron ) ( H )
Discrod : deksa0975