8 éve csak pvpzem és nem untam meg. Egyedül WOTLK-ban pveztem, mert kellettek az armorpenes cuccok, meg a DBW. NEm szeretem a kötelező jellegű dolgokat, pvp téren más volt, azzal nagyobb dolog funolni, mint egy isntában bossokat verni. NEm tudom, utóbbi nekem sose volt a szívem csücske.

