Üdv! a minap donateltem, megjött az sms, hogy sikeres volt és az e-mail is, a pénzt levonták viszont nem érkezett meg a coin... a kérdésem az, hogy van valami módja annak, hogy mégis megszerezzem az elmaradt coint vagy mehet a fenyegető levél a fogyasztóvédelemmel? :'D

