https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...7c0a310208.jpg
Ahogy a cím is mutatja várunk a hordába!
Az Outsidersnél folyamatos a tagfelvétel! Ha szeretnél egy jólműködő csapathoz tartozni, és főként PVE terén szeretnél sikereket elérni akkor a kapunk nyitva áll! Várunk minden olyan magyar játékost akinek nem csak az a fontos, hogy egy guild tagja legyen és néha néha eljárjon raidelni, de a csapat részévé is szívesen válna! A szerveren a klánunk ugyan csak március óta található meg, de több mint 2 éves múltra tekinthet vissza! Más szervereken hamar az élre törtünk, itt is ugyan ez a terv! Ez alatt a rövid idő alatt sikerült eljutni odáig, hogy a csapat egy része kisujjból vágja TOT-ot őket pedig a többiek is követik folyamatosan! Ahogy maga a horda a mi kis klánunk is egy család! A tagjai összetartanak és jól ismerik egymást! A progress folyamatos! MSV NM/HC TOES és HOF 10 fős raidek folyamatosak! TOT in progress! Olyan játékosokat keresünk akik hajlandóak a gearjüknél tovább gondolkodni és képesek a klán érdekeit szemmel tartani! Mint mondtam ez egy közösség! :) Mi nem együtt raidelő idegeneket keresünk, hanem azokat az embereket akik a progress közben azért jól is akarnak szórakozni! A klán nem tizenévesekkel van dugig, a legtöbbünk dolgozik vagy egyetemista! Nem vagyunk azok az egész nap online ragelő óvodáscsoport amit már jól megszokhattál! Raidek este 9-kor minden nap! Ha ismered a karaktered, szereted amit csinálsz és szeretnél közénk tartozni jelentkezz Itt vagy ingame A Gm-eknél (Vallenrod, Virdana) vagy bármelyik officerünknél! (Dryoss, Immafearyou, Centpapa, Chitidis, Skyzoxx, Dudupap) Ha őket nem találod, valamelyik tagunk biztos válaszol minden kérdésedre! :) Keress minket bátran! jah... és... Loktar O'gar! ;) Da wartchief watch over ya! :D

