Üdv!
Mostanában picit nagy a csend itt a magyar fórumon, gondoltam megtöröm a sok sok Wotlk-s post-ot egy kis MOP-al nameg... Mindíg elfér 1-2 új arc :)
The Outsiders néven mindenkit szeretettel várunk a hordába! :) Jelenleg is jól működő közösségünkre ráfér a vérfrissítés és mivel minden nyavajás az Alliban gyülekezik, ráfér a Hordára egy kis létszám bővítés!
Nézz szét az oldalunkon:
http://the.outsiders.shivtr.com/
Vagy kérdezősködj ingame!
Ha valamit tudni szeretnél jöhet a PM is!
Üdv,
Vallen!

