1. Ragnaros Türk guildi ariyorum

Selamlar 6.6k fury warrior'im Ragnarosta türk guildi ariyorum icc 10 hc 25 hc yapan bilginiz varsa cevap verirseniz sevinirim.

2. Selamlar 6.6k fury warrior'im Ragnarosta türk guildi ariyorum icc 10 hc 25 hc yapan bilginiz varsa cevap verirseniz sevinirim.
    icc 10hc ve 25 hc yapan türk guildi orada yok diye biliyorum olsa bile ancak türkler 10 hc'de başarı gösterir açıkcası :)) sen genede eu guild bak derim bildiğim kadarı ile bir arkadaş kurmuştu ama devam ediyorlarmı bilmiyorum

3. hangi taraftasın? biz horde tarafında bi guild kurduk türk-yabancı karışık ama yaz gelince aşırı bi oyuncu kaybımız oldu kendi kemik kadromuz dahil :D tam 25m kadrosunu yaptık derken ağır darbe yedik tam bir summer time sadness oldu :D

4. Horde tarafındayım dasponge şu anda guildiniz aktifmi hala oyun içi isminizi yazarsaniz wsip ten konusalim.

5. Horde tarafında olanlar nick ne acaba bizde yeni başlıyoruz wotlk Türk guildinde olmak isteriz.

6. Mrb h.g sergeras horde tarafındayim Oyun için isim Waffenss Eklersin yardımcı olmaya calisirim.

7. Sargeras mi ragnaros mu ben pek cozemedim yeni başlayacak arkadaşlar için tavsiyem iyi tercih yapın :))

8. yanlış yazmışım ragnarostayım :)

9. Ben de ragnaros'tayim 5.8k rogue ve yeni basladigim 4.5k pala tankim var, bi turk guildina girmek isterim, yardim almak veya icc'lerde tasinilmak icin degil ama muhabbet girgir olsun diye
    daha once denemedim de degil ama 'ofiser su anda online degil, sadece karakterli insanlari guild'a aliyolar' veya 'hoca 6k gs ve icc25 hc achievementlarin yoksa ne sen bize bulas ne biz sana' gibilerden tepki alinca resmen z.kimden asagi cektim, yabanci guildlarda takiliyorum.
    6k charim yok, icc25m hc achievementlarim da yok, hirsiza hirsiz misin diye sorulmaz, soran da gerizekalidir.
    Akli basinda girgiri, sohbeti yerinde bir turk guildinde yer almak isterim, oyun ici Tekr ve Tekk.
    Herkese iyi oyunlar, amac keyifler bozulmasin

10. ragnarosta bizim guild var ama bir arkadaşı 5 ağustosta askere yolluyoruz ve tatilde orda burda olanlar var baya oyuncu kaybettik. bende fazla girme imkanı bulamıyorum oyuna 2-3 haftadır. oyunda denk gelirsek alabilirim isterseniz oyun içi nickim mclava . dark legion diye de bir türk guildi var onlarla da iletişime geçebilirsiniz.

11. Wotlk Patch / Warmane / Deathwing Horde Tarafındayız. Ragnarosdan > Deathwinge geçişler free.

ICC 10 Heroic 12/12 (Bane Farm) ICC 25N 12/12 ICC 25 Heroic 11/12 (LOD Progress)
    RS 10 Heroic 4/4 / RS 25N 4/4

Incredible Türk Guildi /
    Guild alımlarında aranan Min. 5,5+ Gs / Class ve Taktik bilgisi sarttır ve aranan kriteler kesindir. Boss Taktik ve Class bilgisi Sorulmaktadır. Eksiginiz varsa lütfen tamamlayıp geliniz. iyi eglenceler...
    Warmane (Eski Molten serverı) serverında Deathwing Realm Horde tarafında oynamaktayız.
    Rremi / Kukurt / Wakeupman / Dktor / ulaşabilirsiniz.
    İyi eğlenceler.

http://i.hizliresim.com/XokyBO.jpg
    Edited: August 14, 2015

12. Ragnaros alliance guild Valorous Association w/Levent/Tonyukuk/Masiva. Veya /who Valorous Association yazarsanız çıkan isimlerden herhangi biri ekleyebilir sizi.