1. mac suport

    e ovako skinem igricu na mac i kad krenem da je pokrenem pokaze mi The application “World of Warcraft Launcher” can’t be opened.
    zbog cega jel treba da je prebacim negde krakujem pachujem sta treba da radim nemam iskustva sa mac-om pa vas molim da mi pomognete

  2. Skinuo si WoW sa Warmane sajta za MAC client ?

  3. da i dalje mi isto pokazuje skinuo sam i old i onaj prvi i isto neznam zasto

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •