1. logovanje

    pola sata pokusavam da se ulogujem nece stalno izbacuje da sam diskonektovan cak i kad ukucam pogresnu sifru isto

  2. istu boljku mucimo,da nije pao server ili sta vec

  3. ama nije u tome i jeste stos a pokazuje kad hoces da ulogujes kao da jeste

  4. a zna li neko u cemu je uopste problem?

  5. a zna li neko u cemu je uopste problem?
    Mozda malo glupa ideja, probaj da restartujes komp ili mozda promenis sifru. Ako nece onda obrisi pa skini opet. :P

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •