1. LORD - LOGIN problem

    Imate li trenutno problema da se ulogujete?
    Meni krene normalno pa me izbaci na realm list gde se vidi je Lordaeron zelen tj. da radi ali mi ne da da udjem, krene ono log nesto i odma me vrati na realm list?
    Ako imate neki savet hvala unapred.

  2. To se obicno desava prilikom dizanja servera, nakon restarta ili nakon sto je server "pao" a jos uvek nije registrovan na realm listi. Da li si siguran da je server bio "online" u trenutku kad ti se ovo desilo?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •