Sziasztok Savix vagyok a Deathwing szerverről és az Immortal Hungary Klánból. Human paladin volnék és 1 össze szedett magyar guildet szeretnék kialakítani. Aki szeretne csatlakozni, az minden hétköznap délután 6-7 től este 10-11 ig megtalál a szerveren. Wispen tudunk értekezni ,vagy ha kis szintü vagy még akkor invelj és party cheten tudunk beszélni. Jelenleg hc gearelödés megy de Raidekre gyüjtjük a playereket.
Szia!
Én szívesen csatlakozom :) csak van egy kis gond, nem tudom letölteni a clienst, Expansion/Operating system kiválasztása után a "DOWNLOAD" gomb nem aktív...csak Torrentel tudom letölteni a klienst?
Segítséged előre is köszönöm!