1. [ Lordaeron] Szukam gildii [H]

    Witam serdecznie!
    Jak nazwa tematu wskazuje, poszukuję gildii. PvE, nastawionej na osiągnięcie szczytu.
    Obecnie niedawno zacząłem expienie, docelowo ferala tanka.
    Zejdzie mi z tym trochę, bo jednocześnie wbijam zarówno profesje główne, jak i poboczne.
    Przywiało mnie z serwera ******, wprost w najbardziej wymagających raidów. Aczkolwiek wymagające być przestały dłuższy czas temu. Ze znajomością taktyk całego raidowanego contentu bardziej przypominały niedzielny spacer.
    Z racji, że możliwe jest trafić tu na graczy z w/w serwera, będę niedyskretnie operował nazwami.
    Hunter Cinmar, oficer, raid leader, class leader z rozwiązanej, aczkolwiek dość znanej gildii Chop Suey, niegdyś BM, a potem do końca kariery Survi.
    Shaman Zuekrufsko, resto. Tu tytułami operować nie mogę, bo takowych nie posiadam, ale swojego healingu i znajomości speca wstydzić się nie musiałem, pomimo braków w gearze (przy t6/SWP niebieski neck z JC, który bardzo lubię, ze względu na śmieszny efekt "on use" i trinkety (T4+BoJ)).
    Druid Pudziol, ot, feral tank jakich miliony. Na single target trzymałem aggro pomimo lepszego gearu i braku salvy dps*. Problemy z trzymaniem grup 3+. Właśnie pod tym nickiem gram tutaj.

    Contentu Wotlk nie znam, ale mogę zaryzykować stwierdzenie, że dość szybko się nauczę.

    Liczę na odzew i pozdrawiam :).


    *Nooo, lockom czasami się zdarzało :D.

  2. Kojarzę nicki i gildię (Chop Suey) z pewnego polskiego serwera gdzie na Isle było regularne PvP i ganking :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •