1. Login hiba

    Sziasztok!

    Elinditom a WOW-ot es allandoan DC-t kapok, be se tudok jelentkezni... A szerver tuti mukszik mert fullon van, nem tudjatok mi lehet a baj? SOS

  2. Szia :D ugyanezzel a problémával állok szemben, tegnap még minden jó volt, most connecting után Disconnected from server. Ötletek ?

  3. Gonzo

    Én is probálkoztam bejelentkezni de úgyan ezt írta nálam is DC lehet ez álltalános hiba vagy csak szerver frissités van folyamatban.

  4. Hello!
    Nekem is ez a hiba volt, de a régi kilensen keresztül bengedet, a modelfrissítettel nem.

  5. gyerek írjátok át a régi a realmlistet, csak ennyi a gond.

    set realmlist logon.warmane.com

    Üdv!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •