1. Magyar guildek

    Sziasztok Savix vagyok a Deathwing szerverről és az Immortal Hungary Klánból. Human paladin volnék és 1 össze szedett magyar guildet szeretnék kialakítani. Aki szeretne csatlakozni, az minden hétköznap délután 6-7 től este 10-11 ig megtalál a szerveren. Wispen tudunk értekezni ,vagy ha kis szintü vagy még akkor invelj és party cheten tudunk beszélni. Jelenleg hc gearelödés megy de Raidekre gyüjtjük a playereket.

  2. Szia!
    Én szívesen csatlakozom :) csak van egy kis gond, nem tudom letölteni a clienst, Expansion/Operating system kiválasztása után a "DOWNLOAD" gomb nem aktív...csak Torrentel tudom letölteni a klienst?
    Segítséged előre is köszönöm!

  3. Szia töltsd le torrentel sokkal jobban jársz vele


  4. Sziasztok Nemrég kezdtem eljátszani horde oldalon Lordaeron szerveren tudnátok mondani magyar guildeket ahova még lehet csatlakozni? Köszi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •