1. Magyar Progress guild

    <ALLIANCE LORDAERON>

    Előszó: Hosszabb topic lesz mint egy " szia guild recruit " csá, több okból kifolyólag, lásd lentebb majd.

    So

    1) Alapítottunk egy guildet , mivel nem találkoztam magyar progress orientált guildel ( tudom még nincs is progress ) de mégcsak szándékban sem volt.
    Pár haverommal jöttünk a szerverre mivel 10éves wow pályafutás után szerettünk volna még visszatérni, és mint az köztudott a WOTLK volt az utolsó
    játszható kieg. 2évet játszottunk BS alli oldalon pve-ben elért eredmények server first brutallus, gladiator 2v2 , stb stb.. ( aki esetleg játszott ott, Lunatic,
    Deus Ex guildek talán ismerősek lehetnek.Majd mivel sok lett a pistike BS-en átpártoltunk Arathor hordába 8 évnyi idő van ott.
    Arathoron elért eremények , heti 5 raid ICCbe , ebből 3 group 25 normal full, 2 group ICC25 hc full.( többi raid értelemszerűen szintén takarítva. )
    PVP-ben szintén 2.2k megvolt , premade BG stb..

    2) Hogy miért írtam le ezeket? Pont azért, hogy lássad, hogy mi NEM az a guild vagyunk akik áthúzkodnak , felgearelnek és kikaparják a nyálat a kicsi
    szádból. Szívesen segítünk annak aki guild TAG, és akik velünk együtt ottvan bossfighton, és teszi a dolgát , azt amire a karaktere való!
    Mivel túl sok időt töltöttünk el az újoncok oktatásával, a taktika ezerszeri elismétlésével, ezért van leírva , hogy tudd, hogy ez NEM casual guild lesz.
    Nem csinálok gyűjtő guildet sem, ha a guildnek 5sámánra van szüksége nem invelek egy hatodikat, hogy ezt miért kellett leírni ? mert kaptam olyan
    whispert ingame, hogy majd ha ő 80 lesz , ha majd nem jut le a guildjével, ha majd.. NEM.. nincs ha majd, vagy velünk kezded vagy vársz a sorodra
    mikor csinálom a PUG raideket. A guildünknek szüksége van a JÓ emberekre akik értenek a karakterükhöz akár PvPben , akár PvEben és tudja merre
    van arccal előre! Másik amivel találkoztam még az , hogy amíg fejlődik tökmindegy melyik guildben van.. nos ezsem így van. Ugyanis nemsokára
    jön Northrend én addig folyamat recruitolok és hiszem, hogy találok pár olyan embert aki tudja mivel játszik, és ha megvan egy bizonyos létszám
    az adott classra, nem foglak beinvelni, mert te most lettél 80, inkább megvárom a guild tagot míg 78ról feljut 80-ra pl.Ezt hívják úgy hogy CSAPAT
    és egy guild arról szól. Én segítem a guild tagokat, mert nélkülük énse érnék el semmit, és fordítva! És ezt nagyon-nagyon sok GM elfelejti^^


    3) Mielőtt megijednél, hogy ez hasonlít a katonaságra, kurvára nem, énis és haverjaim is idióták vagyunk , DE raiden abban a pár
    órában tudjuk mit csinálunk, és tőled is ezt várjuk el! Raiden kívül meg legyél bohóc, mert ha mindent véresen komolyan veszel meghülyülsz :)
    Szóval itt egy igen jófej társaságot találsz, akik tudnak nagyon hülyék lenni, de egy Hc boss-t is letesznek a földre!

    4) Végezetül, muszáj megemlítenem Kuramer-t és a guildjét, nem, nem azért mert szidni akarok bárkit is, vagy mert ilyen vagyok.
    Mivel streamelek elég sokszor kapom a kérdést, hoyg ez a szerver Tauri-e ( ofc kivan irva hogy NEM, de mindegy ) mindig megemlítem, hogy
    a Tauri az nem WoW, az valami elb@szott gyerekjáték, és igen az emberek 99%-a egyet is ért velem . Az a szerver ahol egy GM whsiperért kapsz
    lvl1-en egy Shadowmourne-t , az számomra nem wow, senem szerver , senem semmi. pont téma off!
    Mivel Kuramer guildje "gyűjtő" guild és fullon van Taurissal, itt megjegyezném , hogy nekem nem azzal van bajom , hogy játszottál ott, hanem
    azzal, hogy előadod, hogy te vagy az isten, mert te Tauriztál. Kitérdekel? Az nem WoW szerver az egy vicc.
    A probléma akkor jött amikor 2 Tauris látszólag max 11éves emberképződményt beinveltek a guildbe és a második sora az volt, hogy ő megbaszta
    a macskámat.. amivel semmi gond egészségére, csak hogy én már nem ebben a korban vagyok és konkrétan rühellem az ilyen kis ovis kölyköket
    akik az esti kakaó előtt még próbálnak nagyot mondani. És sajnos az a guild ilyen.. és mivel én vissza szóltam a pistikének Kuramer kirúgott a guildből
    elősegítve azt, hogy nekem kelljen kilépni, ezúttal is kösz. Azóta persze kaptam csodaszép whispert tőle is mikor megcsináltam a guildet, jelezvén
    hogy ő szintén tauris és elfogyott a kakaója addig meg ő az isten. Ehhez még annyit írnék, nekem nincs bajom a 15évesekkel, énis voltam annyi és
    vannak normális kölykök, akik nem bírkózo szart esznek reggelire és nem értelmiségi fogyatékosok szal VAN kivétel, csak sajnos kevés :)
    Röviden, nem érdekel hol játszottál Tauri vagy istenbal heréje szerver, csak ne legyél agyhalott, nem érdekel hányéves vagy csak ne legyél vérpistike!
    És akkor egy jó csapat tagja lehetsz!


    5) Szóval mindenkit kortól, nemtől , és mindentől függetlenül várunk szeretettel akik nem ma kezdték a wow-ot és tudják mivel is játszanak, cserébe
    amit mi tudunk neki adni, az egy jó társaság , röhögés, és kontent clear !


    UI.: én nem haragszok Kuramer-re sem, ő dolga kiket rugdos ki a saját guildjéből, de nem szeretném ha a topic tele lenne sírva , vagy épp trollkodva hasonló mentalitású emberekkel. Előre kösz!

    Ha pedig a guild érdekel megtalálsz ingame ( Ribanc ) néven / igen igen FUN csaj warrior . [LORDAERON] szerver
    Edited: December 11, 2015

  2. Úgy látom, hogy a beszégletésünk, amiben egy példát hoztam fel, eljutott hozzád, és megértetted a mondanivalómat! :D Gratuálok!

  3. Biztos :) nem tudom ki vagy, se azt milyen beszélgetésről van szó :P Túl sok emberrel beszélek ahhoz, hogy mindegyikre emlékezzek.. :)


  4. Most fogok karaktert indítani. Hordában kezdtem először, van is ott jó magyar klán, de mindig is az allihoz húzott a szívem. Szóval töröltem is a hordásom.
    Crucia néven indítom a karakterem amint feljutok, warrior lesz.
    Mivel dolgozó ember vagyok, barátnővel, ezért nem leszek ott minden raiden, nem tudom vállalni. VISZONT!
    Ha ezzel együtt is adtok egy inv-et, akkor kaptok egy tagot, aki 10 éve wowozik, ebből 8-at maga is egy nagy, progresszív magyar klán vezetőjeként töltött.
    Ezen felül kurva jól beszélek angolul is, ha pug raidet kell csinálni.
    A karakteremet szeretném nyugisan felhúzni, kiélvezve a játék örömét, mivel jó eséllyel ez lesz az utolsó állomása wowos pályafutásomnak. Tehát le akarok menni dungeon-ökbe, nem akarok rohanni a 80-ra mindent leszarva. Remélem ebben is partnerekre találok! ;)

    See you ingame!

  5. Sziasztok!

    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy kis szinttől kezdve lehet-e csatlakozni a guildhez, vagy csak 80as szinten bizonyos gearscore elérése után?!

    Válaszod előre is köszönöm!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •