1. искам да попитам нещо като влизам в сървъра ми пише retrieving character list изчаках поне 15 минути и нищо не стана ако някой знае какво става моля да ми сподели да видя дали мога да го оправя

  2. Какво стана със старте акаунти.

  3. Защо не мога да си вляза със стария акаунт.

  4. May 14, 2016  
    здравейте искам да попитам защо не мога да сваля играта от сайта

  5. May 21, 2016  
    Преди играх MoP, но вече спрях и искам да продам героя си, но като натисна да го пусна ми изписва "You are not eligible to sell characters in the trading system.". За да го пусна трябва да имам по-висок ранк на акаунта, да съм донейтвал или нещо друго?

  6. May 21, 2016  
    Трябва да имаш coins за да пуснеш героя да се продава.

  7. May 22, 2016  
    Добре, благодаря за отговора!

  8. May 22, 2016  
    Здравейте! Имам следния проблем.Видях,че имам поща в играта от някои на име "Icecrownteam" и пошта съдържа C.O.D с 10000k gold.Изпратена е от level 1 герой и наскоро чух,че ако отвориш пощата и вземеш golda ти хакват акаунта.Искам да попитам дали това е възможно , на някой друг случвало ли се е и какво може да се направи по този въпрос.Благодаря!

  9. May 22, 2016  
    Тва е измама. Като отвориш пощата и взееш итема, който са ти изпратили, ще изпратиш голда си на този, който ти е изпратил писмото това C.O.D. опцията.
    P.s. Това с ingame хакването е мит- не могат да ти хакнат акаунта, пращайки ти итем или нещо подобно. Единственият начин да те хакнат ingame е ако си кажете акаунта и паролата-другите варианти са твърде сложни за този вид "хакерчета"

  10. May 22, 2016  
    Реално тоя които уш ми изпраща 10000k gold ще открадне моя gold,ако кликна на самото писмо.Някаква идея как да изтрия писмото без да взимам C.O.D. защото мисля,че не може да се изтрие без да вземеш gold,който е прикачен към писмотоБлагодря за инфото Sechaan
    Edited: May 22, 2016

  11. May 22, 2016  
    Трябва да ти е изключена autoloot опцията. Можеш да прочетеш писмото, но не трябва да го loot-ваш. Като го отвориш да го прочетеш можеш да го изтриеш или да го върнеш на подателя(delete или return)- не съм сигурен дали return опцията ще я има.

  12. May 22, 2016  
    Добре сега видях,но имам само return като опция delete я нямам.Също така човекът,който е изпратил писмото явно е изтрил lvl 1 героя защото сега ми го дава като Uknown и не съм сигурен даже дали мога да му return-на писмото.

  13. May 22, 2016  
    Как се vote в този server.

  14. May 22, 2016  
    Връщай го и да не ти пука...ако го оставиш в пощенската кутия, след 30 дни така или иначе ще бъде върнато.

  15. Здравеите! Нов съм ж този сървар може ли някой да ми обясни как се получава 'Points' и ако донеитна на сървара ще ибегна ли опашките?..

First ... 45494102103104105106114 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •