1. June 7, 2012  
    В този сайт горе в дясно има секундарник. Чакаш да изтече и цъкваш Skip Add.

  2. June 8, 2012  
    Monad's Avatar
    Monad
    Guest
    Може ли да попитам защо ги няма половината реалми на 3.3.5. (Wrath of the Lich King). Не занам какво стана. Имам развити герои и сага не мога да игря с тях.
    Явно от доста време не си играл. Ъпдейтнати са до Катаклизъм. Виж в новините и changelog-a.

  3. June 8, 2012  
    Stormbreaker's Avatar
    Stormbreaker
    Guest
    Здравейте. Имам някакъв ужасен проблем. Преди време играех cataclysm тук и нямах никакви проблеми спрях да играя за около месец,два и нещо се прецака. Влизам в играта и ми изкарва грешки #121,#132,#134 и version mismatch. Не съм правил нищо на играта нито на компютъра ми, някак си магически играта се прецака. Пробвах какво ли не,но няма и няма оправяне. Единствено се оправя когато оставя играта да се оптимизира и автоматично ъпдейтне до патч 4.3.4. Моля ви помогнете ми. Благодаря.

  4. June 9, 2012  
    Absurd da e ot i-neta probvai da preinstalira6 browsera az imah takuv problem pri mozilata predi da spra da q polzvam ne otvarq6e zamunda a i mi dava6e non-stop "dont send" preinstalirai browserite setni defaults drugo re6enie ne moga da predloja

    Uspeh ! : )
    Току-що отново преинсталирах и трите браузъра, които ползвам. След като ги махнах, преди да сложа наново, чистих и регистрите. Проблема остава. С подстраниците като Armory-то и форума нямам проблем, но основната страница ми я зарежда само като кеширана и като тръгна да правя нещо продължава да ми дава същата грешка.

  5. June 9, 2012  
    moje li nqkoi da kaje do koi patch trqbva da e za cata 6to ne me puska , samo me diskonektva dori ne vliza v charecter lista direknto disconect:confused: blagodarq predvaritelno za pomo6ta
    4.0.6 v foruma na molten (guides) ima info kak da si instalira6 cata ot 0-lata ; )

  6. June 9, 2012  
    ludjev's Avatar
    ludjev
    Guest
    kato tragna da otvariam igrata mi dava greshka This application has encountered a critikal error DBFilesClient/AnimationData.dbc has wrong row size (found24,expected32) Ako niakoi znae kak se upravia tova da spodeli shte sam mu mnogo blagodaren.http://forum.molten-wow.com/images/smilies/confused.gif
    ---------------------------------
    davami error 121 molia niakoi da pomogne

  7. June 9, 2012  
    Kato se unstukna ot saita ne me revive-va. Nqkakvi idei? Trupa mi e pod kartata.

  8. mauricegreene's Avatar
    mauricegreene
    Guest

    Problem s wow

    Pichove daite link za wow 4.0.6 ili kajete kak da update ot 4.0.3 skype bobi_klinchev !!

  9. Monad's Avatar
    Monad
    Guest
    Pichove daite link za wow 4.0.6 ili kajete kak da update ot 4.0.3 skype bobi_klinchev !!
    http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=142264

    Имаш и 4.0.6. версия в Замунда,която може да свалиш. Можеш да си го ъпдейтнеш и от launcher-а до 4.0.6.

  10. Трябва ми някои да ми Напусне гилдиите да се трансферна че нямам ВОВ навитаци : abd1kator_90 мога му дам да си играе ако иска тва е

  11. проблем

    Немога да се логна в сървара имам версия 4.0.6 виждам релмите и все пак ме даржи на ретривинг чарактер лист.. и немога и немога как да го оправя това.
    Не съм в Балгария но нали уж е международен тоя сървар ? моля помогнете .
    Мерси предварително.

  12. Немога да се логна в сървара имам версия 4.0.6 виждам релмите и все пак ме даржи на ретривинг чарактер лист.. и немога и немога как да го оправя това.
    Не съм в Балгария но нали уж е международен тоя сървар ? моля помогнете .
    Мерси предварително.
    Probvai http://www.mediafire.com/?gnn5tvbj56y0nta - iztegli go i go extractni v papkata na Wowa si. Posle go pusni i natisni Patch. Sled tova go zatvori, vlez pak v patchera i natisni Launch i ako pak ti dava problem moje da e ot clienta.

  13. Ами драпнах го от тоя сайт които дават на Молтен направо версия 4.0.6а и визам само на 2 сървара които са Deepholme i Greymane но ми казва че е затворено за правене на герой на другите сървари не ме пуска държи ме на ретривинг чарактер :( на другите 4 сървара тва ми казва и немога да разбера защо така става :S. Това което ми каза го направих същата работа .

  14. michaelcorleone's Avatar
    michaelcorleone
    Guest
    Аз имам един проблем. Реших, че искам да преместя героя си 32 лвл от Греймейн на Фросулф, но когато цъкна, че съм съгласен на трансфера ми изписва, че героят ми е онлайн и трансфера не може да се извърши... Не разбирам защо. Нито съм в акаунта си нито УоУ е включена! Моля, помогнете! Благодаря предварително :):)

  15. Аз имам един проблем. Реших, че искам да преместя героя си 32 лвл от Греймейн на Фросулф, но когато цъкна, че съм съгласен на трансфера ми изписва, че героят ми е онлайн и трансфера не може да се извърши... Не разбирам защо. Нито съм в акаунта си нито УоУ е включена! Моля, помогнете! Благодаря предварително :):)
    Izlez ot guild,arena team,wow i probvai pak.

First ... 412131415162464114 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •