1. denk0's Avatar
    denk0
    Guest
    Имам въпрос - играя prot warrior - tank на Lordaeron 4,9k gs . Искам да започна да ходя на райдове, но нямам никакъв опит, защото никога не съм бил на WotLK raid. От къде мога да науча какво да правя като танк по време на райд и кои са първите райдове на които мога да отида? Нямам гилдия.

  2. Denko,
    http://www.tankspot.com/forum.php
    http://www.youtube.com/

    A ако си орда, пиши ми и на мене, не твърдя, че съм про-танк, но до момента единствено чичко Арти не съм успял да изтанкя. Deneira | Avhia | Blindguard не знам с кое ще съм онлайн в момента

  3. Здравейте всички аз съм ,,crazy" и имам 1 сериозен проблем.Не играх с акаунта си известно време (периода,когато слага катаклисъм и те ъпдейти по сървърите тогава) И сега пробвам да вляза в акаунта си и влизам какво да вида нямам никакъв герой,къде са?Как мога да си ги върна,че ми се играе пак с тези герой.Пробвах да вляза в другите си акаунти,където ми бяха и другите герой и тях ги няма?
    Почвай отново, няма да бъдат възстановени геройте.

  4. Здравейте всички аз съм ,,Crazy" и имам 1 сериозен проблем.Не играх с акаунта си известно време (периода,когато слага катаклисъм и те ъпдейти по сървърите тогава) И сега пробвам да вляза в акаунта си и влизам какво да вида нямам никакъв герой,къде са?Как мога да си ги върна,че ми се играе пак с тези герой.Пробвах да вляза в другите си акаунти,където ми бяха и другите герой и тях ги няма?
    Vlez si v accounta v saita Dai na Donate > Transfer (bezplatno e) > izberi si realma posle geroq i go transerni v nqkoi realm. Bi trqbvalo geroite da sa ti tam. Ako ne sa zna4i ne si vlizal pove4e ot 60 dena i acc-to ti e iztrito.

  5. gintar's Avatar
    gintar
    Guest
    Вълк ловец, ниво 80
    Таланти - Best Mastery на full
    Не мога да хвана exotic pet (тестове, Gomegaz - намира се пред портала за OUTLAND )
    Пише: You unable control exotic creators!
    Ползвам билд: http://www.wowhead.com/talent#cfhfckGdRRofZh

  6. July 5, 2012  
    zeoN96's Avatar
    zeoN96
    Guest

    Fps

    Значи от мнооого време имам проблеми с fps-то (кадри в секунда) и си мислех, че е от видео картата ми. Но преди време си изтеглих "Everest" и гледам


    Прочетох в интернет, че не трябва да превишават 50 градуса и си викам дали от това не ми пада fps-то ..?? И ако да, да взема някви мерки.

  7. July 6, 2012  
    Вълк ловец, ниво 80
    Таланти - Best Mastery на full
    Не мога да хвана exotic pet (тестове, Gomegaz - намира се пред портала за OUTLAND )
    Пише: You unable control exotic creators!
    Ползвам билд: http://www.wowhead.com/talent#cfhfckGdRRofZh
    Талантите не са бъгнати, pet-овете са. Чакай да ги оправят.

  8. July 6, 2012  
    k0cTeHyPka's Avatar
    k0cTeHyPka
    Guest
    да попитам защо не виждам achievements-te на останалите играчи :confused:

  9. July 6, 2012  
    да попитам защо не виждам achievements-te на останалите играчи :confused:
    Не работи в Cataclysm.

  10. July 7, 2012  
    hey nqkoi ima li idea za6to saitove kato YOUTUBE karat WOW da mi varvi s 2 FPS?ako nqkoi ima idea za6to se polu4ava taka i kak da go oprava 6te sam mnogo blagoraden za6toto mnogo obi4am da 4ovarkam iz YOUTUBE dokato cukam :D
    (ne kazvaite pls 4e e slabo pc-to ne e ot tva PC-to mi e jivotno,zmeni6 nqkolko brawsera IE,MOZILA,GOOGLE C se su6toto :()

  11. July 7, 2012  
    Значи от мнооого време имам проблеми с fps-то (кадри в секунда) и си мислех, че е от видео картата ми. Но преди време си изтеглих "Everest" и гледам


    Прочетох в интернет, че не трябва да превишават 50 градуса и си викам дали от това не ми пада fps-то ..?? И ако да, да взема някви мерки.
    Znachi govorish za CPU temperaturata, che shtom a nad 50 gradusa moje tova da ti namalq FPSa? Ne, az na moq processor ponqkoga nadvishavam 65 gradusa na vsichki 8 qdra i nqma promqna ili namalqne na FPS. Bi trqbvalo problema da ti e v video kartata. Kaji mi koi model video carta imash i kolko FPS imash. Obiknovenno FPSa se dulji na usiliqta na CPU i GPU zaedno, no mnogo poveche doprinasq GPUto (video kartata). Gledam che tvoq processor e dvuqdren, koeto bi trqbvalo da znachi che ne e chak tolkova zle kolkoto kazvash che imash problem s FPS. Igral sam WoW na ednoqdren processor predi nqkolko godini s hubava video karta i WoW beshe na maximum settings i FPSa ne padashe pod 30, koeto e gore dolo dobre. tl;dr mislq che tvoq problem se dulji na video kartata, 100% ne e ot temperaturata na processora shtom e samo 54 gradusa.

  12. July 7, 2012  
    i FPSa ne padashe pod 30, koeto e gore dolo dobre. .
    Интересно ми е можеш ли да видиш (усетиш) разликата м/у 26 и 100 fps :)

    към момента има 'страннен fps drop' в сървъра , който не зависи от конфигурацията на която играеш. в последния ъпдейт имаше 'евентуален фикс' ... но до момента няма промяна.

  13. July 7, 2012  
    Интересно ми е можеш ли да видиш (усетиш) разликата м/у 26 и 100 fps :)

    към момента има 'страннен fps drop' в сървъра , който не зависи от конфигурацията на която играеш. в последния ъпдейт имаше 'евентуален фикс' ... но до момента няма промяна.
    Ami na nqkoi igri padam do 35 FPS ponqkoga i se ose6ta, kato BF3... nad 40 ve4e ne moga da usetq razlika, no razbira se drugo si e da imash 60 FPS i 30 FPS, ima malko razlika.

    Moje da si prav, chuval sam drugi hora s sushtiq problem. Az ne sam ot tqh za moq radost. Slusham che imali hubavi PC specifications i pak im padal FPSa, koeto e dosta stranno.

  14. July 8, 2012  
    mam4e's Avatar
    mam4e
    Guest
    Dali skoro 6te ima transfer ot WOTLK realmite kam CATA,za6toto qvno sam izpusnal kogato e trqbvalo ...

  15. July 8, 2012  
    qvno sam izpusnal kogato e trqbvalo ...
    ^

    sam si si otgovoril na vaprosa : )

First ... 513141516172565115 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •