1. Ia-ti viaipi daca numai vrei sa stai in queue.
    Si cu ocazia asta iti iei si shoulderii de t11 cu coins.

  2. Si cu ocazia asta iti iei si shoulderii de t11 cu coins.
    I felt this way before, so insecure !

  3. Cataclysm realms are being restarted for updates. Changelog will be posted after 48 hours.
    n-au trecut 48 de ore deja? stie careva cand au de gand sa posteze?

  4. Imi poate explica careva cum e cu darkmoon fair, cand apare luna vitoare, cat dureaza si unde apare?

  5. Imi poate explica careva cum e cu darkmoon fair, cand apare luna vitoare, cat dureaza si unde apare?
    Apare in prima duminica din fiecare luna.

  6. Artsy's Avatar
    Artsy
    Guest
    Cataclysm realms are being restarted for updates. Changelog will be posted after 48 hours.
    n-au trecut 48 de ore deja? stie careva cand au de gand sa posteze?
    Cam de Craciun asa.

  7. Cam de Craciun asa.
    O sa aveti changelogu cand o sa fie testate toate buggurile, cand va da changelogu si unele chestii nu sunt bune nu e bine, cand le testeaza mai intai iara nu e bine -_-

  8. cand zici ca faci o chestie in 48 de ore.. fa-o.. mai bine puneau acolo ceva gen: the changelog will be posted in the near future...

  9. Evilprofesor's Avatar
    Evilprofesor
    Guest
    Asta pentru ca update-ul a stricat foarte multe,practic imediat dupa update Moonkin-ul detona 0 ciuperci si daca vroiai sa le detonezi trebuia sa le iei in tinta,lifebloom dadea un heal patetic si rejuvenation era jalnic si sa nu zic ca daze-ul la barkskin/copacei nu mergea desi inainte la barkskin mergea.
    Pe scurt ei au scos update-ul sau o mare parte din el.Daca ar fi aparut update-ul in change log mai mult de jumatate din el ar fi "pending" sau "disabled".

  10. ZippoXV's Avatar
    ZippoXV
    Guest
    Am nevoie de tacticile de la BH , daca poate sa mi le scrie cineva sunt war fury , va rog e prima data cand fac raid in cataclysm

  11. oare cat le`ar lua sa mai faca un realm de blizzrate x1 ptr cei venti de pe oficial ca deja pe frost wolf nu se mai poate trai... 750 in que luni la oara 18:24 ( nici macar o data nu am trait sa fie mai multi de 120in queue in timpul saptamanii si asta dula ora 20:00...abea erau peste 400 sambetele si duminicile seara)
    ---------------------------------
    a da si as avea o intyrebare....cdand au de gand astia sa repare/updateze/developeze...(sau cum ii spun ei) armory-ul; ?

  12. oare cat le`ar lua sa mai faca un realm de blizzrate x1 ptr cei venti de pe oficial ca deja pe frost wolf nu se mai poate trai... 750 in que luni la oara 18:24 ( nici macar o data nu am trait sa fie mai multi de 120in queue in timpul saptamanii si asta dula ora 20:00...abea erau peste 400 sambetele si duminicile seara)
    ---------------------------------
    a da si as avea o intyrebare....cdand au de gand astia sa repare/updateze/developeze...(sau cum ii spun ei) armory-ul; ?
    Daca puteai sa platesti 15$/luna pe retail poti sigur sa donezi si aici 7$ si sa nu mai stai nici odata in queue...

  13. Ce mor eu pe toti ******atii astia de vin aici si se plang de una de alta. Dute dracu la loc pe retail sau pe Freakz daca nu-ti convine. Cu sau fara tine ne e tot una.

  14. sunt satul de QQ
    aveti queue mare? simplu donati
    vreti totul moka pe tava dar avem bani de telefoane, tigari, suc/bere dar nu avem 40 de lei pt donatie parca donati pt vecinu

    Am nevoie de tacticile de la BH , daca poate sa mi le scrie cineva sunt war fury , va rog e prima data cand fac raid in cataclysm
    ai aici tactici

  15. Ce mor eu pe toti ******atii astia de vin aici si se plang de una de alta. Dute dracu la loc pe retail sau pe Freakz daca nu-ti convine. Cu sau fara tine ne e tot una.
    1. ca sportiv de performanta nu`i permit sa fumez sa beau ca altii ;)
    2. daca ai vedea ce tel am ai rade si cu curu de el (are 3 ani si mai rezista inca de cateva ori atat)
    3. da ai dreptate probabil voi dona...e singura solutie
    4. crez ca daca nu mi`ar conveni as mai fi aici? am pus o intrebare bana la e drept dar eu ma gandeam , ca din moment ce multi au trecut (eu nu`s printre ei) probabil ar dori sa continue sa joace tot pe blizz x1 ...ceea ce ar fi mai greu aici din cauza bugurilor dar...cine stie poate le mai trece lenea si reusesc sa perfectioneze si cata`ul la fel ca si woltk )

    (kedy aici ti`am raspuns si tie :D )

    totusi la intrebarea cu armoryul nu am primit nici un rraspuns....sau nu se stie nimik de aceea?
    ---------------------------------
    sephiro mai lasa tu wow`ul la o parte un timp ca te cam bate "libul romaneste" ;) (nu o lua in nume de rau dar ....e totusi cam jenant)

First ... 11192021222331 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •