1. ами грешката излиза като дам enter the world даже сега започна да ми забива лаптопчето доста жалко защото тамън станах 30 левел и не мога да играя :(
    странно... кой wow си свалил и от къде.. и аз имам проблеми с wow-a, който беше в замунда

  2. Проблем не ми отваря саита и ми дава unable to connect в иг

    Имам проблем със саита не ми го отваря само саита molten-wow.com иначе форума и т.н ми ги отваря и също така ми дава unable to connect в играта но само този саит не ми отваря не мога да си обясня защоо ако може да ми помогнете много благадоря предварително

  3. zaers's Avatar
    zaers
    Guest

    imam problem

    znachi geroiqt mi go pokazva 4-pati, no v koito i da vlezna si e vse edin i sasht :) malko e drazneshto oba4e da gledam tolkova mnogo ,ako istriq drugite dali shte mi iz4ezne geroq ili ima drug na4in da go opravq :) http://prikachi.com/images/284/5551284q.jpg

  4. Monad's Avatar
    Monad
    Guest
    znachi geroiqt mi go pokazva 4-pati, no v koito i da vlezna si e vse edin i sasht :) malko e drazneshto oba4e da gledam tolkova mnogo ,ako istriq drugite dali shte mi iz4ezne geroq ili ima drug na4in da go opravq :) http://prikachi.com/images/284/5551284q.jpg
    Недей да триеш. Виждала съм подобно нещо на други сървъри и ако изтриеш един герой се изтриват всички. Пиши на някой ГМ.

  5. zaers's Avatar
    zaers
    Guest
    blagodarq za saveta :)

  6. Моят проблем е,че всеки герой който ми е в Даларан,в момента в който цъкна Enter World и играта ми крашва.Вчера нямах такива проблеми.

  7. Става дума за това че имам само 2-3 дънжана в системата и все тях се въртят а друго което е battleground системата въобще не ме пуска а чакам по 1 час. Някаква идея защо така ?

  8. unable to connect

    Mомчета имам следния проблем - постоянно като се опитам да логна в WoW ми дава следната грешка : Unable to connect, дори в главния сайт не мога да вляза .......

  9. Какво точно се прави с "gem perfection".Четох на ляво на дясно, но не разбрах нищо и реших да ви попитам вас.Съжелявам ако въпроса ми е глупав, но наистина не мога да разбера какво точно се прави с него.

    Благодаря ви . :)

    Edit: Добре обясних си го по следния начин, примерно докато правя Bold Bloodstone които дава +12str мога да получа гем които ми дава 14 str поправете ме, ако греша.

  10. Добре,не мога да разбера в тоя Warsong сървър имам много лаг скайкове това от мене ли е или от самия
    сървър просто не знам,не се играе

  11. Здравейте на всички ! Аз имам 1 въпрос за които не исках да отварям цяла тема но според мен би трябвало да има такава тема ;)
    Става дума за саргерас най-вече.
    Може ли някои да обясни най-бързият начин да се дигне герои 0 - 85+ стъпка по стъпка (тоест на кои левъл къде да ходи и кои куестове да взима ) бих бил много благодарен ако някои поне тук пообясни малко за lvl-инга .:cool:;)

  12. palamarka's Avatar
    palamarka
    Guest

    проблем

    проблема ми е че сърварът сам ми смени паролата.Не си знам майла което е голям фаил :д и търся помощ как да си върна акаунта

  13. Проблем

    Здравейте на всички ! Аз имам 1 въпрос, защо не мога да получа никакви vote points

  14. msolacov's Avatar
    msolacov
    Guest

    Въпрос

    Незнам къде да се обърна и ако съм сгрешил моля простете. Искам помощ за 1-ят куест на Dark Knight-а, говоря за намирането на меча, има някакъв бъг и искам да пиша да го оправят, че не мога да играя и се дразня много

  15. Нещо ти не правиш както трябва,куеста си работи перфектно.

First ... 1523242526273575125 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •