1. Вчера си пратих меча ( Zin'rokh ) от паладина на дк-то, което е слабо и исках само да пробвам dps с него, обаче.... го runeforge-нах.... МОЛЯ ВИ, каже те ми какво да направя, защото не ми се играе с това dk. Искам си паладина. Писах меил до гм-то ама не са ми отговорили. Има ли някакъв начин да го махна това runeforge??? :(
    Сложи му +2 weapon dmg от някой low lvl енчантер, или/не съм пробвал/ pyrium weapon chain пак ще стане мисля.

  2. Сложи му +2 weapon dmg от някой low lvl енчантер, или/не съм пробвал/ pyrium weapon chain пак ще стане мисля.
    А дали ще стане да го пратя на паладина ми след като го енчантна?

  3. Аз имам един стаф от археологията, който си въртя между 2 алта и ми е енчантнат. Не виждам защо да не стане

  4. Ами не знам, просто не става. Може би защото всеки може да стане енчантер и да си енчантва item-ите, ама не всеки може да "стане" дк и да си прави runeforge на sword-a?!

    П.П. Още не съм пробвал това, което предложи @heatonasd! :D

  5. Тоя номер, който споменах е за да се премахне runeforg-a,който прави предмета soulbound.
    Enchants- които се правят от професията не правят предмета SB.

  6. jannys's Avatar
    jannys
    Guest
    Molten Wow най-най-най....... смотания сервер хораааа само си губите времето тука.
    Моля отговорете ми как е възможно да те баннат без абсолутно никаква причина и то изглежда перманент банн.От 12 дена се опитвам да разбера защо ме банн а няма кой да ми отговори за какво са я маправили тази шибана опция в форума където мога да се свържа с ГМ като тея смешници въобще не отговарят и то не само на мене гледам има и др хора с моя проблем.
    Моят проблем се появи преди 2 седмици: влизам в играта пиша си ацц и пас и кво да видя банн.Влизам в саийта кликвам на My account и кво да видя ACCOUNT SUSPENDED
    This account has been terminated due to Advertisement
    Вероятно е станала някаква грешка и то не само при мене а и при много други но няма кой да оправи проблема та и дори да ти каже за кво си банн.
    Така че вие си решете заслужава ли си да си губите времето тука.
    zaminavai v Dragonfire togava , ako tuka e shibano , to togava v DF neznam kakvo she e

  7. Бъгаво npc

    hora imam problem s edno npc v tundrata namira se v edna kyshta obache e na 2-riq etaj a asansiora ne raboti i nemoje da se stigne do nego po nikakyv nachin moje li nqkoi da osvedomi gm-tata za tozi problem ? NPC-to se kazva Fizzcrank Fulltrottle

  8. mojete li da logvate v servera ? az sled authenticating polu4avam disconect

  9. Meaw's Avatar
    Meaw
    Guest

    Проблем при влизане !

    Здравейте искам да попитам ако знаете защо като искам да вляза в акунта си е ме пуска пише ми ''Connencting'' и така си стои и изписва логин сурвур даулн!

  10. Problem pri logvaneto v Deathwing.

    Kato vlqza v Deathwing, i nqma i minuta sled tova me izxvarlq.Na drugite realmove ne e taka.I pri vas li e taka ili samo pri men ?.Mnogo me drazni 4akam 150 4oveka i me Izxvarlq sled tova ... ne vinagi, no dosta 4esto.

  11. danger7772's Avatar
    danger7772
    Guest
    Някой може ли да ми помогне.Когато дам да се стартира играта и ми вади тази грешка http://prikachi.com/images.php?images/579/5796579O.jpg

  12. Gortolhorror's Avatar
    Gortolhorror
    Guest
    Някой може ли да ми помогне.Когато дам да се стартира играта и ми вади тази грешка http://prikachi.com/images.php?images/579/5796579o.jpg
    Трябва да има номер на грешка, но не си фиксирал, дай ново изображение ако обичаш. :)

  13. Gortolhorror's Avatar
    Gortolhorror
    Guest
    Здравейте.Ето какво става при опит да вляза на frostwolf. http://www.youtube.com/watch?v=tpJ-AK34WIM така е близо седмица... Имаше подобрение на сервера, след което аз не мога да вляза повече. Acounta не е баннат нито Ипто ми ... Теглих вече 3-4 wowa и проблема не се изчисти. Ако може някой да ми помогне :(
    http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=196604&highlight=Login+Server
    По- конкретно:
    ipconfig /renew - renews the internet
    ipconfig /flushdns - flushes dns (Domain Name System)
    Ако не знаеш къде да набиеш командите, стъпките са следните Start--> кликваш на RUN--->пишеш на латиница CMD---> /renew, после /flushdns
    другият вариант да стартираш CMD е с клавиатурата ако имаш линдолският бутон + R. Успех! :)

  14. danger7772's Avatar
    danger7772
    Guest
    Трябва да има номер на грешка, но не си фиксирал, дай ново изображение ако обичаш. :)
    Това е цялото което ми вади

  15. Това е цялото което ми вади
    za kvo si svalil taq 4.1?

First ... 2230313233344282132 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •