1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    Eclipseqq Human Paladin Armory: http://armory.molten-wow.com/charact...qq/Neltharion/
    - На колко години сте?
    18
    - item lvl и професии.
    384ilvl Професии Mining + Blacksmithing
    - какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    От към PVE WOTLK всичко на normal и HC,а на Cata BOT 4/4 BWD 2/6 FL 6/7 normal и 2/7 HC
    - кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    Не съм бил в известни гилдии на Cata в момента съм в Hellhounds.
    - защо избрахте нас?
    Вие сте доста добър гилд и за голяма радост и български.Би било много приятно да стана част от вас и да помогна с каквото мога.
    - Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?
    Да съгласен съм с тях

  2. Здравейте дами и господа, ето и моята кандидатура :) :
    1.Името на героя ми е Qzon, Human Survival/MM Hunter. Armory: http://armory.molten-wow.com/charact...on/Neltharion/
    2. Казвам се Владислав на 15 години.
    3. 385 ilvl, но имам 2-3 pvp итема, които ще бъдат заменени до 1-2 седмици с valor points. Професиите са Enchanting на 425 и Skinning на 495. Имам други герои, на които имам всички останали професии, но те са само за правене на голд.
    4. Играя от 2-3 години в молтен, а преди това съм играл в dragonfire. В wotlk съм минавал ulduar 10/25 и icc, но това беше отдавна. Сегашният ми прогрес в катаклизъм е 4/6 BWD и 3/7 FL с Shannox HC. Знам тактиките на всички FL босове + BWD, BOT и BH, но досега не ми се е отдавала възможност да ги мина. Също така знам тактиките на босовете в DS ( Гледал съм около 10-20 пъти клиповете на FatBossTV :D ). Виждам, че се приготвяте да счупите гущера първи в молтен и бих се радвал ако мога да помогна с нещо. Минавал съм някои от босовете в Blizzard преди време. Надявам се да бъде забавно и да покажем, че българите сме най- добри в молтен :D Готов съм за райдове, така че босовете да се пазят !!! :D
    5. Идвам от Sargeras, за да се присъединя към вас (ако ме одобрите). Там играех в Love To Kill Fat Kids, която е пвп гилдия и заради това нямам много добър прогрес. Целият ми прогрес идва от райдове в глобал чата и понякога сме правели 10-ки с гилда.
    6. Избрах вас, защото много бих искал да играя със сънародници и съм 100% сигурен, че ще се забавляваме много. Харесва ми, че имате правила, защото обичам да има ред. Виждам, че сте сериозни и за мен ще бъде чест да бъда част от вас.
    7. Прочетох правилата и съм съгласен на 100% с тях.:)
    П.П: За новата година ви пожелавам много успехи на всички, както в играта така и в живота. Пожелавам ви да сте живи и здрави, да продължавате да мачкате босовете наред. ( Надявам се и аз да имам възможност да ги бия с вас :D )
    1. Име - Shadowcraftx (Дамян)
    2. Раса, Специализация - Human Rogue (Assassination PvE 381 ilvl / Subtlety PvP 402 ilvl)
    3. Армори Линк - http://armory.molten-wow.com/charact...tx/Neltharion/
    4. На 21 години съм
    5. Имам опит в Firelands, Baradin Hold, The Bastion of Twilight и Blackwing Descent (има райдове, които не съм ги минавал в Молтен, а в Монстър)
    6. Професиите ми са Jewelcrafting / Mining
    7. Предишните ми гилдии бяха - Veni Vidi Vici, Immortal, Seems Legit
    8. Избрах Вас, защото Вие сте едни от най - добрите PvE гилдии,( ако не и най - добрата в Нелтарион) и бих искал да се присъидиня към Вас, защото това ще бъде предизвикалство за мен да бъда да науча нещо ново от Вас.
    9. Да прочетох правилата и нямам нищо напротив.
    И двамата нямате опит и ми се струвате PvP играчи,малкия се е постарал с кандидатура повече.Потърсете ме в играта,може да измислим нещо,но нямате опит и е малко вероятно.


    Здравейте,
    -1.Името на героя е Swoopzy,играя Night elf,Arms warrior. Линк към армори : http://armory.molten-wow.com/charact...zy/Neltharion/
    -2. Името ми е Атанас на 16 години от Плевен
    -3. ILvl-389 професиите ми са: Engeneering и BS
    -4. В молтен имам BOT 10man 4/4 FL10 7/7 FL10hc 5/7 без Лорда и Рагнарос. Играл съм още wotlk в ragnaros realma имам всичко в icc 12/12 hc.
    -5. Преди това бях в Hellhounds, но там има липса на всякаква организация,прогрес.Също така има и пренебрегване на някои играчи.
    -6. Искам да се включа при вас, защото е ясно, че сте най-добрия гилд в момента,българи сте,а и ми беше препоръчан от приятел.
    -7. Прочетох ги и не мисля, че има нещо, което ме притеснява и може да предизвика моето несъгласие!
    Благодаря ви за отделеното време и се надявам кандидатурата ми да бъде одобрена.
    - 1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    - 2.На колко години сте?
    - 3.Item lvl и професии.
    - 4.Какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    - 5.Кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    - 6.Защо избрахте нас?
    - 7.Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?

    - 1.Ironmace,джудже,паладин,ретрибюшън. http://armory.molten-wow.com/charact...ce/Neltharion/
    - 2.20
    -3. 394 шивач,ковач,първа помощ,рибар и готвач.
    -4. BOT 4/4 normal,BWD 5/6 normal,FL 7/7 normal-5/7HC,BH 3/3 normal
    -5 JAG CLAW,Sentinels,Hellhounds.Първите две гилдий ги напуснах,тъй като няма какво повече да науча в ПвП игровата схема.В третата гилдия влязох,за да се запозная с другата страна на играта,райдването и dungeo-ните от първо лице.Нещата последно време не вървят към хубаво и Ви пиша на Вас по повод набирането на изкл. играчи за инстанцията Dragon Soul,която предстой да бъде пусната незнайно кога.Не съм Firelord,затова и пускам кандидатура.Каузата е една,българи да станат Realm First,за което давам мило и драго да се постигне.
    -6.Избрах вашата гилдия,тъй като е изцяло българска и не създава езикова барира м/у играчите.По това което виждам на страницата Ви съдя,че сте една от най-прогресиралите в реалма.
    -7. Прочетох правилата и съм съгласен с тях.
    Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    Eclipseqq Human Paladin Armory: http://armory.molten-wow.com/character-profile/Eclipseqq/Neltharion/
    - На колко години сте?
    18
    - item lvl и професии.
    382ilvl Професии Mining + Blacksmithing
    - какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    От към PVE WOTLK всичко на normal и HC,а на Cata BOT 4/4 BWD 2/6 FL 6/7 normal и 2/7 HC
    - кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    Не съм бил в известни гилдии на Cata в момента съм в Hellhounds.
    - защо избрахте нас?
    Вие сте доста добър гилд и за голяма радост и български.Би било много приятно да стана част от вас и да помогна с каквото мога.
    - Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?
    Да съгласен съм с тях
    Twinston,Ironmace и Eclipseqq,заедно ли кандидаствате 3мата или просто така се е получило?

  3. Не кандидатстваме заедно,поне не аз.

  4. - 1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    - 1.Berrale/Човек/Маг/Fire и 2ри в зависимост какво е нужно за босовете http://armory.molten-wow.com/charact...le/Neltharion/
    - 2.На колко години сте?
    - 2. 19
    - 3.Item lvl и професии.
    - 3. 390 ил Tailoring/Inscription
    - 4.Какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    - 4. BOT 4/4 FL 7/7 FL hc 4/7 BWD 5/6
    - 5.Кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    - 5.Hellhounds,на ТБЦ съм играл в ДФ и Нефелина и съм бил във вашия гилд.
    - 6.Защо избрахте нас?
    - 6.Защото сте най-добрата и просперираща гилдия в сървара.
    - 7.Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?
    - 7.Да порчетох ги и съм съгласен.

  5. Hellhounds голяма атака ни правят!:P

  6. Да си пуснат една групова кандидатура направо и Алгата да си избира :d

  7. kerinkov's Avatar
    kerinkov
    Guest

    dd

    добрият стар Kreml може ли да се присъедини към вас :D

  8. - 1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    -1. Cassy, Human, Hunter + http://armory.molten-wow.com/character-profile/Cassy/Neltharion/
    - 2.На колко години сте?
    - 2. 18
    - 3.Item lvl и професии.
    - 3. 393 ilvl Letherworking/Alchemy
    - 4.Какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    - 4. BOT 4/4 FL 7/7 FL hc 6/7 BWD 5/6
    - 5.Кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    - 5.Hellhounds. Напуснах заради неправилно взети решения на лидер, от които страда гилда. Аз като офицер не съм съгласен, но вече нямам нито желание, нито мотивация да се мъча да оправям нещата.
    - 6.Защо избрахте нас?
    - 6. Първо, защото сте най-добрата гилдия и второ, защото имате добър ръководител.
    - 7.Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?
    - 7.Да прочетох ги и съм съгласен.

  9. Kesara's Avatar
    Kesara
    Guest
    ...дамммм много ми хареса репликата на Casssy:
    - 6.Защо избрахте нас?
    - 6. Първо, защото сте най-добрата гилдия и второ, защото имате добър ръководител.

    аз само леко ще коригирам: защото имаМе НАЙ-добрия ръководител.

  10. ...дамммм много ми хареса репликата на Casssy:
    - 6.Защо избрахте нас?
    - 6. Първо, защото сте най-добрата гилдия и второ, защото имате добър ръководител.

    аз само леко ще коригирам: защото имаМе НАЙ-добрия ръководител.
    Без моите верни другари,никога нямаше да се справя.
    Очакваме няколкo Firelord-a от FLAWLESS и трансферния прозорец приключва.

  11. Последните дни чувам какви ли не небивалици за гилда и кандидатите ме питат много по този въпрос -
    Относно донате + premium- За разлика от много други гилдии,за да бъдете приети при нас НЕ Е нужно да сте премиум,т.е донатор.Хубаво е да сте премиум,то си е за вас,да не чакате опашка и ако ви дропи да можете да логнете веднага.Никой,никога не сме задължавали да донеитва или да си купува донеит геар,камоли да сме карали някой на сила да фарми голд(често ме питат това вярно ли е)да си купува донеит геар.Това си е изцяло ваш избор и не е нито задължение,нито условие за гилда.Не вярвайте на такива слухове и простотии,ако имате въпроси относно гилда се свържете директно с мен или офицерите.Също така аз не деля хората на това от кой гилд са дошли,да не забравяме,че всички сме тръгнали от някъде и никои не е бил в гилда преди неговото създаване.За мен има добри и лоши играчи.Ако някога сте злословили срещу гилда или обиждали гилда или хората в него,трябва да ви е ясно,че нищо не избягва нашите очи и нямате шанс за присъединяване.

  12. guyzz plz tell me what site/tool u using for avatar making ??these are really cool :D

  13. Kesara's Avatar
    Kesara
    Guest
    и все пак 99% от гилдията са премиум, дефакто имаме около 10 човека максимум които не са!
    същото важи и за Файърлордовете има около 10 тина които нямат титлата за Драконовиубиец нема да казвам те си знаят :d :d :d :d :d :d

  14. Сега как да е 700 човека опашка, но като пуснат драконските души и опашките ще минат 1000 отново. Ако те дц си до там.


First ... 41495051525361 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •