1. Hi!

    Zdraveite! Az sum Aleksander na 15. Main-a mi e Beastmodelol, survival hunter 384 pve, Tailoring+Enchanting, http://armory.molten-wow.com/character-profile/Beastmodelol/Neltharion/.
    Predi da pochna Cataclysm igraeh Wotlk. Tam imam Frostwing Halls 25 HC, RS 10 HC.
    Sega sum v guild Bulgaria no ne mi haresva mnogo zashtoto ne pravime raidove i vuobshte pochti nishto ne pravim.
    Iskam vuv vashiq guild zashtoto mi pisna ot ******nati pugove s ******nati lapeta kude 10k dps ne mogat da napravat ...
    Prochetoh pravilata i sum suglasen s tqh.

  2. Kesara's Avatar
    Kesara
    Guest
    na4iii az sam ot selo i taka na rekah da doq pri vas 6toto sam div selqnin i taka na y na6to selo 1 pat y godinata svaza zbora i na zimam na magarety ky6ym i rekah tka da si poigraq s vas /.,,,.. i samo si kaja 1 pat y godinata odq y gradO 4e kak ina4e qm sladoled teglq se na kantara i tka iamma 40000 ilvl ama pvp ma kat doq pri vas qko 6e zimam i tka praq 180 k dps tai de crytovve 1 vreme bqh v 1 dr selo ma tam i keremidite biqt i 6a sa radvam ma zemete da praime bardak ....

  3. zdraveite! Az sum aleksander na 15. Main-a mi e beastmodelol, survival hunter 384 pve, tailoring+enchanting, http://armory.molten-wow.com/character-profile/beastmodelol/neltharion/.
    Predi da pochna cataclysm igraeh wotlk. Tam imam frostwing halls 25 hc, rs 10 hc.
    Sega sum v guild bulgaria no ne mi haresva mnogo zashtoto ne pravime raidove i vuobshte pochti nishto ne pravim.
    Iskam vuv vashiq guild zashtoto mi pisna ot ******nati pugove s ******nati lapeta kude 10k dps ne mogat da napravat ...
    Prochetoh pravilata i sum suglasen s tqh.
    Много си малък за нашия гилд :)

  4. guyzz plz tell me what site/tool u using for avatar making ??these are really cool :D
    Ask Mortifera. She is making them for us :P

  5. добрият стар Kreml може ли да се присъедини към вас :D
    ООООО идвай, че откакто Шиши спря да играе магове не взимаме по райдове :)
    Grindor, Orc hunter, TDT

  6. Здравейте!

    -1. Името на героя е Deathagent,Human Death Knight.Main-Unholy,Off-Frost. http://armory.molten-wow.com/charact...nt/Neltharion/

    -2. На 16 години съм,казвам се Борислав и съм от Плевен

    -3. ILvl 391,професиите са Alchemy и Herbalism

    -4. Играя от 1 година в Молтен,а преди това съм играл в Монстер.Имам изчистени Fl 10 7/7 и 4/7 на хероик,BWD i BOT са изчистени.В монстера имам и няколко боса от Dragonsoul, но там не работят както трябва.

    -5. Бях в Toxic,но напуснах защото не ми харесваше обстановката и начина по-който се провеждаха раидовете.Също така бях в Hellhounds, но гилда е в процес на разпадане и просто не може да се продължава така.

    -6. Бих искал да се присъединя към вас,защото вие сте най-добрата гилдия на този етап в този реалм,българи сте,а и имам 2ма приятели,които са в гилдията(Swoopzy и Xtp).

    -7. Да,прочетох ги и съм съгласен с тях.

    Надявам се да ме удобрите!

  7. zdraveite! Az sum aleksander na 15. Main-a mi e beastmodelol, survival hunter 384 pve, tailoring+enchanting, http://armory.molten-wow.com/character-profile/beastmodelol/neltharion/.
    Predi da pochna cataclysm igraeh wotlk. Tam imam frostwing halls 25 hc, rs 10 hc.
    Sega sum v guild bulgaria no ne mi haresva mnogo zashtoto ne pravime raidove i vuobshte pochti nishto ne pravim.
    Iskam vuv vashiq guild zashtoto mi pisna ot ******nati pugove s ******nati lapeta kude 10k dps ne mogat da napravat ...
    Prochetoh pravilata i sum suglasen s tqh.
    Никакво старание в апликацията ти :(

  8. Хората наистина подценяват апликациите. Обикновено повечето си мислят, какви са тия неща, аз искам само да убивам босове и да рулвам, е да ама не. На една голяма част не им пука за предметите (естествено има и итемари ака лут курви), те просто искат да разпуснат след тежък ден, както вика папата - да спасят принцесата от дракона и от предрусалия марио (гъбите носят тежки последици). Тук даже апликацията е само някакви основни неща, в сравнение с интернационални гилдии, където съм правил апликации по-големи от CV за работа. Даже помня в един гилд започваха с - Това не е кандидатстване за работа, но искаме да сме сигурни, че ще ни е приятно да райдваме с вас. Та това важи за всички гилдии. Една нормална подредба, спазване на някакви знаци и намаляне на правиписните грешки до миниму, правят впечатление (както и писането на кирилица, хората са направили специална азбука за нашия народ, а да не я ползваме си е грехота, а никой не иска да гори във въображаеми места, по-популярни сред широката публика като - Ада). След време ще ви се наложи да кандидатствате за работа, някои от вас ще искат да станат пилоти, ама как да дадеш лиценз на някой който е не може да си напише нормално CV. Другото което прави впечатление е какво сте написали естествено, ако отговорите са с 3 думи, значи не сте си дали и някакви минимални усилия. Ама ако напишете по-конкретни неща, това увеличава шанса ви. Много хора не обичат да разтягат локуми (и аз по принцип), но понякога се налага. Та цялото това нещо може да се обобщи с 3 думи - внимание към детайлите. Успех на бъдещите апликатори и нека магията бъде с вас.

    Word of the day is вълшебство.

  9. Също така е мново важно да отговаряте на всички въпроси,изчерпателно,точно и ясно.А не избираемо или на който ви е удобно.
    Здравейте!

    -1. Името на героя е deathagent,human death knight.main-unholy,off-frost. http://armory.molten-wow.com/charact...nt/neltharion/

    -2. На 16 години съм,казвам се Борислав и съм от Плевен

    -3. Ilvl 391,професиите са alchemy и herbalism

    -4. Играя от 1 година в Молтен,а преди това съм играл в Монстер.Имам изчистени fl 10 7/7 и 4/7 на хероик,bwd i bot са изчистени.В монстера имам и няколко боса от dragonsoul, но там не работят както трябва.

    -5. Бях в toxic,но напуснах защото не ми харесваше обстановката и начина по-който се провеждаха раидовете.Също така бях в hellhounds, но гилда е в процес на разпадане и просто не може да се продължава така.

    -6. Бих искал да се присъединя към вас,защото вие сте най-добрата гилдия на този етап в този реалм,българи сте,а и имам 2ма приятели,които са в гилдията(swoopzy и xtp).

    -7. Да,прочетох ги и съм съгласен с тях.

    Надявам се да ме удобрите!
    Здравей.Няма как да те приемем в гилда в момента нямаме нужда от dk-та ,а и друго има.Напускаш гилда си в най-тежкия му момент,как мога да ти имам доверие и да разчитам на теб ,ако някой ден нашия гилд има трудни временна,че няма да ни изоставиш и нас??

  10. Те сами се натискат хората да идват после ние сме ви прецакали. Не виждам да имаме нужда от каквито и да било нови попълнения. Както казваше Наба - ние се замеряме с хора през свободното си време :d Също така спрете да плюете гилд мастъра ни, защото за такъв можете само да си мечтаете.

  11. Wreckin's Avatar
    Wreckin
    Guest
    "Извинявай , а другите от гилда как ги взе ? Ясно е , че целеше да прецакаш гилда , евала постигна гоо , но да пишеш такава простотия е много жалко и говори само по себе си що за двуличен човек си ти ! "

    Ей мишок кой е целял да ви прецака гилда бе ? Алгата никога не е направил нещо против вашият смешен гилд, винаги си е гледал работата и не се е занимавал с вас. Според мен и за това някой от нас постигнаха Realm First Ragnaros HC защото си гледаха работата а не се чудиха как да се скарат с някой друг ( това което ти се пробваш да направиш сега) . И второ за каква простотия говориш ? Ти наистина напускаш гилда си в най-трудният момент , как ще докажеш че може да ти се има вяра ? Колкото до това че е приел някой друг от вашият гилд - това са негови решения и щом е успял да създаде толкова силен и едновременно сплотен гилд аз му имам пълно доверие че ще избере най-доброто решение щом се отнася да се приеме ли нов играч или не :)

  12. Здравей.Няма как да те приемем в гилда в момента нямаме нужда от dk-та ,а и друго има.Напускаш гилда си в най-тежкия му момент,как мога да ти имам доверие и да разчитам на теб ,ако някой ден нашия гилд има трудни временна,че няма да ни изоставиш и нас??

    Извинявай , а другите от гилда как ги взе ? Ясно е , че целеше да прецакаш гилда , ... !
    Много си смешен,брато.До преди малко ми ревеше на висп да идваш в гилда.Никой не съм карал на сила да идва.Хората,който съм взел,го направих преди да почне разпада на гилда ви,за което само вие сте си виновни,на тях им беше писнали от глупостите на Serelis,това че вие не си овладяхте ситуацията си е ваш проблем.И се постарах също така и другите гилди да рабзерат що за хора сте вие :).

  13. Също така е мново важно да отговаряте на всички въпроси,изчерпателно,точно и ясно.А не избираемо или на който ви е удобно.


    Здравей.Няма как да те приемем в гилда в момента нямаме нужда от dk-та ,а и друго има.Напускаш гилда си в най-тежкия му момент,как мога да ти имам доверие и да разчитам на теб ,ако някой ден нашия гилд има трудни временна,че няма да ни изоставиш и нас??
    Сега първо вече нямаме офицери,предполагам всички знаете защо . Нямаме горе долу и гилдмастърка , няма кой да се ангажира за райдове. Лефтнаха 100 човека за последните 10 дни. Не съм ревльо като първите ни "офицери" който не влизаха почти а пък бяха супер претенциозни И напуснаха . След това изчаках още, опитахме да се стабилизираме но още хора се разпищяха защо нямало райдове , опитахме се да им обясним, че са празници но те лефтнаха и се разпръснаха . Е какво да правя вече да се надявам на някакво чудо ли ?

  14. Стегнете се пичове,спрете да обвинявате нас за ващите несгоди.Като гилдмастерката и офицерите не стават си намерете нови.Всичко хубаво ви желая,надявам мине тежкия период в гилда ви.

    Chin up guys and start rebuilding your guild,best of luck from us.

  15. Kesara's Avatar
    Kesara
    Guest
    Алга не се занимавай с глупости ходи си варши работата знаеш коя :) :) , че довечера рейд имаме...
    айде аз лягам да поспя 2 часа да съм свеж, че по лесно се рейдва отпочинал!

First ... 242505152535462 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •