1. 1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    - Ebethree Drainei Shaman Enchament http://armory.molten-wow.com/charact...ee/Neltharion/
    - 2.На колко години сте?
    - На 19 съм.
    - 3.Item lvl и професии.
    - 383 итем левел и професиите ми са в прогрес :D
    - 4.Какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    - FL - 25hc Beth/Shanox Bale(25nm)
    - BOT- Halfus Wyrmbreaker,Valiona and Theralion
    - BWD - на него нямам никакъв прогрес понеже никой не прави от глобала, а съм без пве гилдия и се налага да ходя с тях.
    - 5.Кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    - Lions of Bulgaria(напуснах защото не ми харесва самото оправление на гилда и другото което е че е пвп)
    - 6.Защо избрахте нас?
    - Понеже се ореантирах към пве-то и искам сериозен и стабилен гилд като този реших да пусна тази кандидатура.Другата причина е че ми писна да се влача с глобала и искам да се застоя в гуилд като този и ще ми е много приятно да съм в нея.Се пак сичко е с цел да се забавляваме.
    - 7.Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?
    - Да съгласен съм с тях.
    - 8.Допълнителна информация за мен в света на WoW.
    - Доста дълго време отделих на WoW Wrath of the lich king или просто казано в чифри около 6-7 години и постигнах това което исках там което е свалянето на Lich King i Halion на 25 heroic и реших да дойда тук в Catа за да направя същото.Надявам се да постигна и това. :)
    - 1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    Moolly, драней, шаман, енхансмент - http://armory.molten-wow.com/charact...ly/Neltharion/
    - 2.На колко години сте?
    - 29
    - 3.Item lvl и професии.
    - 380 пве, 387 пвп
    - inscription/ leatherworking
    - 4.Какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    - FL - 25hc Beth/Shanox/Bale(25nm)
    - BOT - Halfus Wyrmbreaker
    - 5.Кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    - Lions of Bulgaria - различия в мненията и управлението на самата гилдия и това, че гилдията е ПвП, а аз съм се ориентирала вече към ПвЕ
    - 6.Защо избрахте нас?
    - Понеже сте най - проспериращата българска пве гилдия, а аз съм се ориентирала към пве (както написах по - горния ред) и ми препоръчаха вас :)
    - 7.Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?
    - Съгласна съм

    Допълнителна информация:
    Доста дълго дълго време играх пвп с ферал друид, но реших че искам нещо по различно и започнах да ходя по райдове и така направих и шамана
    Здравейте и двамата.Нашия мембер Nabseeker се пошегувал,заради липсата на дами в неговия живoт :D.
    За съжаление,липсва ви опит и геар и на двамата.Не отговаряте на минималните изисквания.След време,ако имате желание пробваите пак.Всичко хубаво ви пожелавам :)

  2. MomИЧЕ Е, ВЗЕМАМЕ ГО!
    АКО ТРЯБВА ЩЕ РАЙДВА НА МОЕТО МЯСТО!
    БТВ Е ДОБРЕ ДА ИМА СНИМКИ В ЖЕНСКИТЕ АПЛИКАЦИИ, МОЖЕ ДА ВИ ОСИГУРИ ИНВ В ГИЛДА! (БРАК, 20 КОЙНСА, 4 ФЛАСКА И 16К ГОЛД)










    ВИВАКОМ = ИСЛЯМ
    Подкрепям Наба - взимаме ги и двамата!
    Причини:
    а) на райд обичам да виждам женски герои с големи гърди ( аз лично играя с такъв герой :P :)
    б) 50 % от луута на босовете започна да отива за Офф спек, па дори и за дисенч - тоест - с 1-2 рейда се обличат.
    в) Логиката е такава:
    момиче в рейда --> биеме по-големи цифри щото сме говеда и обичаме да се доказваме.


    П.С. - гореспоменатите причини са дело на мозъка ми в следствие на това, че докато ги пишех слушах [YT]RTPqitH8Qds[/YT]

    Шегите настрана , дайте им шанс - пращаме ги на курс при Шоксалота и другото само ще си дойде ;)

  3. Пратихме ги на обучение при помярщината. :) :d


  4. Пратихме ги на обучение при помярщината. :) :d

    hahahahaah alga :d:d:d::d


  5. - 1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    Svviz, Worgen, Priest-Shadow.

    - 2.На колко години сте?
    22
    - 3.Item lvl и професии.
    396 ilvl Eng i Taloring, no vmomenta izpolzvam skinning za farmene na gold.

    - 4.Какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    FL 7/7 FL HC 7/7 BWD 5/5 BWD HC 5/5 (retail) BOT 4/4 i vsichki drugi predi cata, 100% pochisteno.

    - 5.Кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    Ot 4 godini igram v realm Sargeras, v samo nai dobrite guildii i vinagi tursa tova. Idvam ot CARE guild koito e top1 v realm Sargeras, ot mqsto kato officer tam i dulgogodishen chlen na mnogo organizacii sprqmo igchachite tam. Prichinata da se premesta e iskam novo nachalo i da namerq novi hora, nqmam suzdadeni problemi ot mqstoto koeto idvam. Prosto razberetego kato novo nachalo. :)

    - 6.Защо избрахте нас?
    Emi kakto gore razbrahte, tursa samo nai dobroto i se stremq dago postigna. A zashto izbrah vas, emi purvoto e che ste dobre razvita guildiq i imate dosta dobri zalojbi. Vtoroto e che ste bulgari, kato mene i ste na takova visoko nivo. Ocenqvam tova :)

    - 7.Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?
    Da, prochetoh gi vnimatelno i shtegi pripomnqm, sulgasqvam se.



    Izvinqvam se za latineca, no rqdko pisha na kirilica ot tozi komp. :S

    Peace

  6. Какво значи рядко пиша на кирилица от тоя комп ?! Това е като рядко си мия зъбите, когато съм на почивка. Бих казал доста трудно ново начало, тъй като си бил офицер, това обикновено значи гарантирано място на райдовете, даже звучи и малко съмнително, но и лично аз не бих бил офицер, като мембър има по-малко отговорности и тн.

    Тъй като съм бял, няма да ти пожелавам мир, а лек ден и успех.

  7. - 1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    svviz, worgen, priest-shadow.

    - 2.На колко години сте?
    22
    - 3.item lvl и професии.
    396 ilvl eng i taloring, no vmomenta izpolzvam skinning za farmene na gold.

    - 4.Какъв pve опит имате в molten или на друго място.
    Fl 7/7 fl hc 7/7 bwd 5/5 bwd hc 5/5 (retail) bot 4/4 i vsichki drugi predi cata, 100% pochisteno.

    - 5.Кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    Ot 4 godini igram v realm sargeras, v samo nai dobrite guildii i vinagi tursa tova. Idvam ot care guild koito e top1 v realm sargeras, ot mqsto kato officer tam i dulgogodishen chlen na mnogo organizacii sprqmo igchachite tam. Prichinata da se premesta e iskam novo nachalo i da namerq novi hora, nqmam suzdadeni problemi ot mqstoto koeto idvam. Prosto razberetego kato novo nachalo. :)

    - 6.Защо избрахте нас?
    Emi kakto gore razbrahte, tursa samo nai dobroto i se stremq dago postigna. A zashto izbrah vas, emi purvoto e che ste dobre razvita guildiq i imate dosta dobri zalojbi. Vtoroto e che ste bulgari, kato mene i ste na takova visoko nivo. Ocenqvam tova :)

    - 7.Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?
    Da, prochetoh gi vnimatelno i shtegi pripomnqm, sulgasqvam se.



    Izvinqvam se za latineca, no rqdko pisha na kirilica ot tozi komp. :s

    peace
    С човека вече сме провели разговор и ме е уверил в неговите способности и офицерски качества.Ще бъда добро попълнение за нашия гилд.

  8. Какво значи рядко пиша на кирилица от тоя комп ?! Това е като рядко си мия зъбите, когато съм на почивка. Бих казал доста трудно ново начало, тъй като си бил офицер, това обикновено значи гарантирано място на райдовете, даже звучи и малко съмнително, но и лично аз не бих бил офицер, като мембър има по-малко отговорности и тн.

    Тъй като съм бял, няма да ти пожелавам мир, а лек ден и успех.
    Dobur primer za kirilicata. Napulno te razbiram, zapochnal sum po sushtiq nachin i sum priemal, komentiral, kritikuval i gubil dosta. No tova che sum bil oficer tam, nqma da znachi che tuka shte si pridavam vajnostite i egoto. Vsichko koeto beshe ot predishniq guild kato taktiki/stretegii otnosno durjanieto mi kato oficer, se iztrivat tam, kato dadeno obeshtanie kum guild lidera v care. Tuka v noviq realm shte bude napulno zalicheno, a dokazvaneto mi, kato member tapurva predstoi. :)

  9. - 1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    Shelbycobras Human,Hunter Survival
    http://armory.molten-wow.com/charact...as/Neltharion/

    - 2.На колко години сте?
    17 скоро 18

    - 3.Item lvl и професии.
    392 PvE Alchemy/Eng + Second proffs

    - 4.Какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    ФЛ 7/7н 4/7хк BWD 5/5 BoT 4/4

    - 5.Кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    Х А Н О В Е Т Е / причината да напусна е че са доста неактивни напоследък а и няма никакъв прогрес а аз търся точно това и искам да се усъвършенствам откъм ПвЕ оше повече

    - 6.Защо избрахте нас?
    защото съм гледал ваши клипове в Ютуб и представянето ви ми хареса много след това разгледах темата ви в Форума и видях изискванията ви започнах веднага да играя и 2 месеца по късно съм тук и готов да бъда част от вас

    - 7.Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?
    Да съгласен всичко е китка

  10. Old but gold <3 http://grooveshark.com/#!/playlist/D...tream/62846178 1 от многото playlisti които имам :P

  11. Ezziel's Avatar
    Ezziel
    Guest

    Ezziel

    - 1. Ezziel (Human Retribution Paladin) Link : http://armory.molten-wow.com/character-profile/Ezziel/Neltharion/
    - 2. На 19 съм.
    - 3. (389 PVE ) (407 PVP) Proffesions : Taloring 500/525 Blacksmithing 416/525
    - 4. Имам натрупан PvE опит от ретаил Deathwing 100% progress HC (мога да дам линк) За Фиреландс Shannox (25hc) Bale (25HC) и всички останали на нормал без Ragnaross , но знам всички тактики.BWD (5/6) на 25 / BH и всички останали на max.
    - 5. Единствената гилдия в момента ,която съм е Jag Claw причината за да я напусна е защото PvP гилдия в която не се прави никакво PvE.
    - 6.Избрах вас , защото Вие сте една от най-бързо прогресиращите гилдии в сървъра и това ми дава шанс да бъда полезен с моят опит.
    - 7. Прочетох правилата и нямам никакъв проблем с тях.Все пак затова са направени правилата - за да бъдат спазвани.

  12. 1. Име на Героя, раса, клас и специализация+-armory link
    mainaa ресто шаман дранеи http://armory.molten-wow.com/character-profile/Mainaa/Neltharion/

    - 2.На колко години сте?
    27

    - 3.Item lvl и професии.
    389 илвл JC 535 и LW 450


    - 4.Какъв PvE опит имате в molten или на друго място.
    играя в молтен от повече от година и половина прогресът ми е BWD 5/6 BOT 4/4 FL 4/7

    - 5.Кои са били предишните ви гилдии,какви бяха причините да ги напуснете?
    току що се преместих от sergeras в neutharion там бях в Proven но гилдията замря 4-5 човека останаха който влизат да играят няма с кого да правя прогрес

    - 6.Защо избрахте нас?
    избрах вас защото гилдията ви е сред наи добрите в целия сървъв и смятам че при вас наи накрая ще открия сериозни и активни хора с който да играя спокойно и да прогресирам с вас!

    - 7.Прочетохте ли правилата и съгласни ли сте с тях?
    да прочетох правилата и съм съгласен с тях

  13. Малко снимки от една приятна и забавна вечер с гилда

    Пламтящтия Легион със стабилен пламък



    Йо Хо Хо и бутилка ром
    Към оргримар с летящтия холандец


First ... 6465455565758 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •