1. Хора някаква идея защо не мога да вляза в акаунта ми във форума на нормалния ми акаунт :(

  2. Molten gifting

    Здравейте
    Някой може ли да ми обясни как става molten gifting
    Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

  3. Здравейте
    Някой може ли да ми обясни как става molten gifting
    Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.
    Ей тука има тема, в която сме обсъждали gifting-a
    http://forum.molten-wow.com/showthre...hlight=gifting

    също така
    "Gifting System:
    Due to popular demand, we will be releasing a gifting system that allows players to gift coins to the accounts of their friends and family, community input is welcome for this new feature as there is a lot involved, including security matters which must be addressed and explicitly outlined within the system, as always no scamming will be tolerated within this system, however we would like to mention that it will be a safe way to gift coins to players when purchasing an item or "services" (i.e. levelling aid) from them. The gifting system will be very heavily monitored for irregularities. Approximate time for release is late June 2013. Please note that gifting coins to a regular account does not grant that account premium status or any benefits there-in. No account names will be used, selection of realm and character name will be available."

  4. shadowfragon's Avatar
    shadowfragon
    Guest

    Dungeon Finder

    Искам да разбера дали имам проблем с финдера за инстанти защото на малката кръгла иконка на играта като се пусна танк Halborey paladin na FrostWolf ми излизат 3 жълти мигащи точки и 1-на минута а седя повече от 30 минути и повече дали работи и ако белята е при мен да ми се обясни какво да правя защото искам а ходя на инстанти с хора.

  5. Zanimation's Avatar
    Zanimation
    Guest
    Дръпнах си този wow ot http://zamunda.net/details.php?id=348012 играта тръгна нормално играх 2 3мин и излезнах.При следващия ми опит получих ето този ерор http://dox.bg/files/dw?a=456c311685 и самия ерор http://dox.bg/files/dw?a=cab1176dcf,в описанието на торента е написано при наличие на този ерор
    "Десен клик и давате Properties на WoW папката. Махате Read-Only отметката и натискате два пъти ОК. Причината за тази промяна - Read-Only просто пречи на MPQ файловете."Уви нищо не стана ,затова реших да дръпна торента от сайта на молтен,но след втория опит да вляза същата история....Някаква идея как да се оправи това нещо?От година и нещо не съм играл WoW,сега съм проявил отново интерес и.... :D

  6. shadowfragon's Avatar
    shadowfragon
    Guest
    Хора някаква идея защо не мога да вляза в акаунта ми във форума на нормалния ми акаунт :(
    Нормалния ти акаунт (стария ) вероятно има друг вид ел.поща направи си нов imeil и той да е gmail от google пишеш нов профил за тука и нова парола :)

  7. Marketplace (points)

    Добър ден.
    1-во . Не мога да си вляза със другия акаунт във форума..
    2-ро . Днес поръчах с другия си акаунт Widebarrel Flintlock(пушка) за 77 точки , но ми взе само 75.. беше готино докато не си влязох във героя и видях че по пощата ми беше пратен Golden Saronite Dragon
    (оръжие за ръка) ...... имам снимка на получения по пощата фист уеъпон .... пратих "билет" на ГМ-то , но още няма отговор. Може ли да ме посъветвате какво да правя?

  8. abegar's Avatar
    abegar
    Guest

    problem

    Преди няколко дни ми беше сменена паролата на ацц temata2 и като си върнах парота от abv и влязох днес видях че съм съм банат моля за помош

  9. Имам проблем. Неска прес деня бях влязъл да играя направих 1 RDF и излязох спед няколко часа се опитах да вляза и все ми исписваше Login Server Down пробвах да вляза още няколко пъти но все същото. Като влязох в Molten сайта логнах с ацц-то и ми исписа

    ACCOUNT SUSPENDED

    This account has been terminated due to 2013 coin gift theft

    Някои може ли да ми каже защо са ме баннали нито хакове ползвам нито нищо ..............:(

  10. smokjr233's Avatar
    smokjr233
    Guest

    imam diskonect

    postoqno me dropi ot acc mojete li da mi obqsnite zashto pisah na GM ama qvno nikoi nese zanimava surva e stanal otvratitelen

  11. Имам проблем. Неска прес деня бях влязъл да играя направих 1 rdf и излязох спед няколко часа се опитах да вляза и все ми исписваше login server down пробвах да вляза още няколко пъти но все същото. Като влязох в molten сайта логнах с ацц-то и ми исписа

    account suspended

    this account has been terminated due to 2013 coin gift theft

    Някои може ли да ми каже защо са ме баннали нито хакове ползвам нито нищо ..............:(
    За колко време ти е бана ? Сигурен ли си че не си крал герой ?

  12. Здравейте!

    И аз се сблъсках със същия проблем "account suspended. this account has been terminated due to 2013 coin gift theft" ... "Account status: Closed "

    Какво друго може да е, защото аз идея си нямам как да открадна герой!

    Благодаря предварително.

  13. Здравейте!

    И аз се сблъсках със същия проблем "account suspended. this account has been terminated due to 2013 coin gift theft" ... "Account status: Closed "

    Какво друго може да е, защото аз идея си нямам как да открадна герой!

    Благодаря предварително.
    "account suspended. this account has been terminated due to 2013 coin gift theft"
    буквално преведено значи : Акаунта е отстранен.Този акаунт е затворен поради кражба на coin гифтове.
    Не значи , че си откраднал герой, а че нещо е станало при Coin Gifting~
    Но щом има бан със сигурност има и причина, но аз не мога да ти кажа каква е.

  14. Здравейте!

    И аз се сблъсках със същия проблем "account suspended. This account has been terminated due to 2013 coin gift theft" ... "account status: Closed "

    Какво друго може да е, защото аз идея си нямам как да открадна герой!

    Благодаря предварително.
    Добре , но в този случей вие не сте премиум акаунти нали ?

  15. vesko051's Avatar
    vesko051
    Guest

    Latency

    Здравейте на всички :)

    От близо 5 дни имам някакъв лаг, и немога да разбера проблема от мен ли е ? или от сървара. Мисля, че не е от мен тъй като нямам подобни проблеми с други онлайн игри или каквото и да е. Нормално имам около 120- 130 ms, но сега не пада под 220. Немога да играя нито BG-та нито арени (на райдове не ходя(но и да искам с този лаг....никакъв шанс)).


    Някой с подобен проблем ?

First ... 1656646566676876116 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •