1. http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=262668
    Прочети внимателно първите два абзаца...

  2. omnislasher's Avatar
    omnislasher
    Guest

    Cache

    Здравейте, имам проблем с някои NPC-та (например не мога да говоря с Guild Vendors) - някои предлагат да изтрия WoW Cache папката, но си нямам идея къде се намира и какво точно да правя. Help

  3. Влизаш в папката където ти е играта, примерно ако е в D-то D:\World of warcraft\ и там има една папка Cache която се трие.

    Имаш впредвид и геройте :?
    Всичко се трие, това е целта на PTR реалмите, те не са постоянни, всички големи сървъри, вкл и близард имат такива. Те са само за тест и нищо повече, ако играеш с мисълта да си развиваш герой на МоП трябва да изчакаш (казаха, че вероятно ще е готов към средата на другия месец, като още не е много сигурно това). Реалма беше пуснат, за да се репортват бъгове от играчите.

  4. omnislasher's Avatar
    omnislasher
    Guest
    [QUOTE=Nabseeker;2240532]Влизаш в папката където ти е играта, примерно ако е в D-то D:\World of warcraft\ и там има една папка Cache която се трие.




    Не става :/ като пусна играта папката пак се появява и vendora пак не работи

  5. Ами то това е целта на тая папка, че като се изтрие, след това се създава сама, но старите неща са заменени от нови. Всъщност и аз го имам тоя проблем, смятам че е след прехвърлянето ми (първо смених съвъра, след това фракцията).

    Може да пробваш и с wtf папката, но тя ресва и настройките на играта, а мен ме мързи да ги правя наново.

  6. omnislasher's Avatar
    omnislasher
    Guest
    i s wtf papkata ne proraboti ://,

    Potyrsih v neta i mi beshe kazano da otide v C:\Users\Public\Games\WorldofWarcraft\Cache i da go iztriq , uvi az nqmam takava papka Games , naskoro si preinstalirah windowsa, predigo bqh pravil, no sega nqma takava papka Games ;x

  7. не всичко изглежда така, както го виждаш, има скрити папки, на ретайл един проблем се наместваше от тях

  8. omnislasher's Avatar
    omnislasher
    Guest
    znam za skritite papki, pri men takava prosto ne sushtestvuva

  9. nevermore9206's Avatar
    nevermore9206
    Guest
    Здравейте нов съм в сервера започнах скоро имам следния проблем ако някой може да помогне.. По няколко пъти на ден както си играя и примерно вляза в БГ или съм някаде из даларан играта ми забива и не се оправя повече ако някой може да помогне и да каже дали знае от какво се получава така..

  10. Абе хора писна ми да ме нинжат.... дадох 300 лева за тоя молтен а не знам 1 репорт как да направя.. Вън съм от играта но направих снимки и преди го постнах в раздела Dungeons ама май ми изтриха темата :D И още нещо... Качих снимките в прикачи после сложих линка в insert image ама не ги показва. Бихте ли ми обяснили как да репортна и да реша проблема със снимките, моля! :)

  11. Абе хора писна ми да ме нинжат.... дадох 300 лева за тоя молтен а не знам 1 репорт как да направя.. Вън съм от играта но направих снимки и преди го постнах в раздела Dungeons ама май ми изтриха темата :D И още нещо... Качих снимките в прикачи после сложих линка в insert image ама не ги показва. Бихте ли ми обяснили как да репортна и да реша проблема със снимките, моля! :)
    И аз имах същия проблем. Ето как реших аз моя.
    Като качиш снимката . Линка - покажи на приятел е :
    http://prikachi.com/images.php?images/513/7506513p.jpg

    като натиснеш на снимката да е увеличиш ти излиза друг линк

    http://prikachi.com/images/513/7506513p.jpg

    Тоест просто трябва да махнеш "images.php?" от първия линк. Така става.

    А как да решпртнеш не мога да ти кажа :Д . Не ми се е налагало. Аз си ходя с гилда на рейдове и не съм имал проблем с ninja :).

  12. или просто да цъкнеш с десен бутон на изображението и да дадеш преглед на изображението

  13. Ясно. За снимките разбрах, но остава само да разбере как се прави репорт на такива нещастници.


  14. Разбирам. Ще ме извинявате за тъпите въпроси, но съм нов във форума и някои би ли ме светнал как мога да намеря този GameMaster? :D

First ... 3070787980818290130 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •