1. June 5, 2012  
    tot Sargeras aleg si eu pentru ratele mari, mai ales ca multe questuri sunt buguite ...
    asta ca sa stiu ce am de facut pe site... stii la ce ma refer:D

  2. June 5, 2012  
    Kelthaz's Avatar
    Kelthaz
    Guest
    Vrem transferuri gratuite !

  3. June 6, 2012  
    xBGMx ce-i cu sig ? Esti si moderator acum ?=]]

  4. sall am si eu o intrebare stie cineva ce se intampla cu peturile la hunter de au cate 5-7 k hp?

  5. Neltharion va ramane in Europa pana la urma? :D

  6. da,si in curand cu un server muuuuuuuuult mai performant si mai aproape de noi. APropo sunt la alianta si eu neltharion care vrea sa ma caute acolo sunt ^^

  7. Artsy's Avatar
    Artsy
    Guest
    Abia astept noul server!!!

  8. da,si in curand cu un server muuuuuuuuult mai performant si mai aproape de noi. APropo sunt la alianta si eu neltharion care vrea sa ma caute acolo sunt ^^
    Te stiu maa, te-am vazut pe acolo :))

  9. Sper sa nu fie acelasi host pe care il avea pe wotlk, aveam 500+ ms...

  10. .... Niciodata nu am avut 500+ ms si sunt pe RTC. Cum naiba sa ai asa ping..

  11. .... Niciodata nu am avut 500+ ms si sunt pe RTC. Cum naiba sa ai asa ping..
    Asta m-am intrebat si eu, si am ajuns la concluzia ca era vina hostului (pe greymane aveam 20-50)

  12. faction

    Asta cu nelth in Europa, e o veste buna, in sfarsit am scapat de acel delay infernal, as dori sa incep un caracter nou aici, dar nu prea stiu ce factiune sa aleg.
    Care se merita din punct de vedere economic(diferenta de preturi in ah) , progresul guildelor....

  13. probleme transfer

    incerc sa imi transfer al doilea char de pe deepholm pe frost. caracterul a disparut de pe deep dar nu a aparut pe frost. pe site imi da mesajul asta :

    REALM TRANSFER

    Transfer Status
    Transfer of character Thorrad has problems (Character Limit) (Deepholm to Frostwolf).

    despre ce character limit este vorbat??????

    stie cineva sa ma lamureasca cum ies din asta????

  14. ai deja 10 caractere pe frostwolf?de asta e problema,tre sa stergi un caracter ca sa intre celalat,maximul de caractere pe un realm este 10.


First ... 78910111959 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •