1. Donor/Honor/Contender Battleground Sorunu

[Mists of Pandaria]

Abi Alliance Tarafında Battlegroundların 96/100'ünü Kaybediyoruz ciddiyim

Karşı Takımda 1 belki 2 Contender Oluyor Gerisi Hep 500k+ Hp Dolu Bir Hordeye 10 Kişi Girişiyoruz "Ölmüyor"

Healerlarına Dalıyoruz Başka Healer Heallıyor, Bizde Healer YOK.

Resmen Alliance eziliyor Horde beleş'ten honor kasıyor donorlar yüzüne
    Hordede 90 lvl "Yeşil Renk Gearla" BG Giriyorum 1 kere ölmüyorum

Alt Çar Kasamıyoruz

Main Çarla Giriyorum BG'ye Ard Arda 5 win Alıyorum (Rahat) Kaybetme Oranı 2/10

Hordede Arena giremiyo Hep Battlegroundda Arenalarda Hep Eziyoruz Adamlarda Low Gearlardan Öcünü Alıyo

Ayrıca 500-522 Arası Gearı olan kişiler Lütfen Şu Battlegroundlara Solo yada Premade Halinde Girin Lose ile item alıyoruz siz hesaplayın

2250/50=45 Lose....

İngilizcesi iyi Olan biri lütfen bu konuda hakkında geniş çaplı bir başlık açsın Donorlarla ilgili adam geliyo 3 vuruyo gidiyo

Saygılarımla Sakaryali
    Ve saz arkadaslari

2. yapabileceğin bişey yok premade girmedikten sonra hiç bi şekilde kazanamazsın ya senin şanssızlığın allyların sağlam premade gruplarına denk gelmiyosun yada realminde ally pvp guildi yok şuan deathwing de peekaboo II royal bloodline ve warbringers ın girmediği bg lere bi gir horde olarak bak kafanda kaç shadowmourne buff ı patlıo :=) biz burda baya sıkıntıdayız ally lardan ama sağolsun warbringers tayfası aralarına aldı onlarla giriyorum çatır çatır kasıoz yeri gelio ally premade i gelio fatality yada valar morghulis yeri gelio yenioz bazen yenilioz ama çekişmeli zevkli oluyor sen gidip ingilizce başlığa ne diyecen? adam zaten pvp de krall olmak için çekmiş o gearı donorla sen diyecen girme ? olurmu öyle şey rezil olursun yapma elinden geldiği kadar gözlemle pvp guildleri varsa katılmaya özen göster yada onların premade raidlerine falan girmeye uğraş kazanma şansın artacaktır şansın bol olur inşaAllah kardeşim :=)

3. Abi gözünü seviyim güldürme "PvP'de kral olmak için çekmiş"

Şuana kadar 1v1 2v2 beni main çarla 511 ilvl şuan kesen donor sayısı bir elin parmağını geçmez "nooblar"

Gearlarıyla vuruyolar sadece abi

Adam Belf Warrior DONOR Yaptıgı slam dps'i 20 k(Bune ya) cdsiz ben 60 k çakıyorum slamla Adamlar ezikligin dibini yaşıyolar bide healer alıyolar arada bi hearları olmuyo o sırada yeniyoruz(Donorları Healersız oldugu zamanlarda yeniyoruz)

PvP Guildi Malesef Frostwolf Realmında Yok Abi 5k pop oluyo pazar akşamları girrilmiyor 300 kişi sıra oluyor ama malesef PvP Premade Yapan Alliance Yok ama hordede rahat 5 tane premade yapan guid var (Her Gün)

Bana koyan Beni yaptıgım Dps'in 1/10'unu yapamayan adamın donor çekip bide healerı olup beni kesmesi... Bide iyiyim Diyip Geçiniyolar..

Sanada iyi oyunlar abi bu arada :D

4. eywallah saolasın sen kendin bi party kurmaya özen göster eğer yoksa 5 kişi olsun en azından kazanamaadığınız yerde arkadan toplanıp avcılık yaparsınız hiç olmadı 3-5 honorda honordur muhakkak partine healer al :=))

5. Mopun pvp sistemi biraz adaletsiz. Bu konu warmane ile ilgili değil, Blizzardın en büyük hatası mopda pvp olmuştur. Contender set ile diğer sezon setleri arasında çok büyük stat farkı var diğer paketlerle karşılaştırıldığında... Size Tavsiyem Contender seti aldıktan sonra hemen pvp girmeyin. Pvp setinizi biraz PvE eşyalarıyla güçlendirmeyi deneyin (silah, trinket, yüzükler, gerekirse ana eşyalar gibi) Hiç değilse daha sağlam olursunuz.

BGde kazanmak istiyorsanız Premade girin, ya da premade gurup kurun Ve mutlaka takımınıza healer alın.

Premade olmayan bglerde herkes civciv gibi ne yaptıklarını bilmeden hareket ediyorlar. Sizde öyle olmayın :D