1. Hello can i get unban pls :( my account is hacked i can't join in game :(

  2. Тегля от саита на warmane клиент и като го стартирам ми светва , че има вирус !!!! Някой друг с подобен проблем?

  3. Character Restoration not possible

    Здравейте!
    Как точно се ресторва герой, с който не е логвано от доста време? През сайта ми показва, че нямам какво да ресторва, но аз съм сигурен че имам герой. Всъщност като влезна в играта и си сетвам реалм, ясно е показано (1) брой герой, но в същото време няма никакъв.


    Приятели ме накараха отново да играя, исках да си цъкам с моя Паладин.
    Ще съм благодарен за подробности. Благодаря предварително за отговора.

  4. a1r4s "Only characters deleted in the last 30 days can be restored, if it's more than that you need to open a ticket and pray they restore it. " Дано това отговаря на въпроса ти.

  5. Открих проблем с gmail-а ми когато опитах да си сменя паролата ми изписа че има проблем с gmail и се разрових да видя какво става и открих че съм объркал последните букви та вместо gmail.com съм написал gmail.bg и сега нито парола мога да сменя нито нов gmail... как да процедирам някакви идей ?

  6. Това нормално ли е (на 55, 60тата минута ме извика) ??? https://bun.filedit.ch/eIEWECQQcejeiOgclIAF.png
    Предположение, че AV се игртае в момента (Call to Arms) и дори като му дам Random BG чакам над 10/15 минути? След като обединиха сървърите да може BG-тата от другите реалми да ги вкарва в този и да има всеки път хора и да не се чака по такова абсурдно време ?!?!?!


  7. NChicken

    Имам проблем със Куеста на айскраун със ринга от репутация бъгна изтрих ринга и след това изчезна куеста как се процедира сега ? защото този ринг е много важен !

  8. Здравейте на всички, нов съм в сървъра играя на Frostmorune realm-a , Night Elf Hunter 19 level, nickname Strelochnik
    Много ще съм благодарен ако някой от вас ми помогне да ме въведа малко по напред в играта , понеже ми е доста трудничко вече на куестовете, пък и не знам как да се Gear-на по добре за нивото си , ще се радвам наистина да срещна някое БГ в играта и хем ще ни е по интересно да фармим

  9. Лаг

    Имам следния проблем: Когато започвам битка или убия някой моб или бос имам лаг, като докато съм на райд примерно в ИЦЦ 25 имам още по-голям, примерно докато се движим от бос на бос. Направих всички настройки на графики и т.н. на най-слабите. Въпроса ми е как може да се оправи тоя лаг и дали е възможно да е от адон или компа ми е за смяна.

  10. Bug for pala's

    Изтрих "Tome of divinity"(книгата за паладин class quest-а) по-погрешка и сега не мога се train-a redemption(ress), Също не ми се появява мисията, пък нямам нито една в quest log-a, някой да си има на представа как мога да го оправя. Гледах на всякъде ама нищо не пише за това, благодаря предварително!

  11. Има ли активна бг гилдия във Frostmourne ?

  12. моля ви някой да ми помогне заседнах в един дънджън и съм мъртъв паднах в една вода и не мога да се измъкна моля помогнете !

  13. Здравейте, от много време ме навиват да играя wow и по-специално в този сървър. Никога не съм играл играта и си нямам почти никакво понятие какво се прави. Имам 29 Paladin който искам да го правя Retribution. Но като стил не ми хареса толкова и много време чакам за Dungeon-и и затова мисля да си направя друг герой. Бихте ли ми препоръчали class, който не е много сложен и е за нови играчи, които не са играли играта преди?

  14. Смених си компютъра и не мога да се логна в акаунта си. Изписва ми Unable to connec. Теглих всякакви други торенти , сменях Realmlist , рънвах го като админ ,но все същият проблем . Някакви съвети ??

First ... 3181121129130131132133 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •