1. ??????? ? ?????????? ?? ??????

    ?????????, ????? ?? ??????? ???? ??? ??????? ?? ??????? ????? ?????? ?? 1 ??????. ????? ?? ????? ??? ?? ???????, ???? ????? ? Warmane Icecrown - Nastyhealz / 80 lvl / , ?? ?? ????????? ?? ?? ????? ????? ?? ? ?????? ?? ?? ?? ????? ????????, ??? ???? ??? ???? ?? ??????? ??????, ????? ?? ?? ????? ????????.

  2. ??????

    ????????? , ????? ?? ?????? ? ??????? ?????? ? Lordaeron. ?? ??????? ??? ?????? , ?? ???? ?? ?? ??????? ? ????.

  3. Zdraveite , pi6a na latinica , za6otot qvno foruma ima problem s kirilicata. Tarsq aktiven GUILD v Warmane/Lordaeron.Po princip imam 80 lvl Alliance , no moga da si napravq i horde. Iskam samo guilda da ima aktivni igra4i za raidove.

  4. ???????. ????? ???? ?? ?? ?? ???? ???? ?? ???? ?? ??????????? ????? ? ?????

  5. problem s logvane

    Zdraveite,
    vidqh nqkolko posta za edin i susht problem sus zabaven conection i posle izkarva error-unable to conect,try again later.
    Mogat li da se vzemat nqkakvi merki ili e neshto vremenno i prosto trqbva da izchakam?
    Izvinqvam se,che pisha na shlqkovica .

  6. Ima li nqkakva informacia otnosno reseta na Frostmourne i kak shte stava prehvurlqneto na geroite?

  7. Zashto ne mi dava da si socketna Meta Gemove v Meta Gem slota dava mi da gi postaviq v drugite ne pravilnite gem slottove kato red blue i yellow obache Meta Gem za Meta Gem slot ne mi dava da go postaviq izobshto prosto mi bounceva obratno v chantata i izpisva che ne moga go sockena tam

  8. ????????? ??????, ?? ??????? ??? ?? ???? ?? ?????? ? ?????? ? ?????? ?? icerown ?????? ?? ???????? ? ??? ?? ???? ?? ?? ???????? ? ? ????? ?????? ??? ??????? ????? ??? ???? ?? ??????? :(

  9. zdraveite kolegi ot izvestno vreme ne moga da se konektna v survara prez igrata stava vupros za icerown smenih si parolata i pak ne stava ostavqme na connect izvestno vreme i tova e a v saita vlizam bez problem nqkoi moje li da pomogne :(

  10. May 5, 2023  
    Iskam da znam kak se nastroiva healbota za disco priest zashtoto ne moga da namerq klip

  11. June 5, 2023  
    Iskam da znam kak se nastroiva healbota za disco priest zashtoto ne moga da namerq klip
    https://www.youtube.com/watch?v=aVRGpAHgXHo

  12. June 5, 2023  

    admin

    nesam igral igrata ot 2015 godina mislq che si premestih geroq no nepomnq kade ima li variant da se varne zashtoto imah doneiti po nego i nemoga da vlezna sega v akaunta ako moje nekoi da pomogne po nekakav nachin da pishe

  13. M??? ?? ??????????!??? ??? ??? :)

    ????????? ????? ?? ????? ? ?????? ????? ????.???? Frost DK 5.1 GS ??? ?????? ??? ?? PVE 232 item lvl ??? ???? ??? ????? (https://armory.warmane.com/character...ecrown/profile) .????? ?? ?????? ?? ?? ???? ????? ??? ????? ? 258 Item lvl Heroic ? ?? ???????? ?? ?? ?????? ??? Emblem of Heroism ? ??????????? ?????? ??????? ????? ????(186) ??? ?????? ????? ????? ?? ?? ?? ????? ? ?????? ??????? ? ??? ??????? "Regalia of the Grand Vanquisher" .???? ???? ???? ???? ??? ?? ?????? ? ???? ??????? ???? ?? ?? ?? ??????????? ? ???????? ????

  14. Zdravei?te, igraya ot izvestno vreme i ne znam nyakoi neshta. Imam Frost DK 5.1 GS s pulniq set za PVE 232 item lvl, eto i link kum geroya ([url]https://armory.warmane.com/character/Zorbass/Icecrown/profile[/url ]). Iskam da s?bera da kupya sushtiq set, koiito e 258 Item lvl Heroic i se zabludih, che se kupuva s Emblem of Heroism i konvertirah vsichki emblemi, koito imah (186 broq) v takiva, sled koeto vidqh, che ne se kupuvalo s takiva emblemi, a s nqkakvi "Regalia of the Grand Vanquisher". Kude pada ili se kupuva tova chudo i tezi emblemi moga li da gi konvertiram v obraten red?

  15. July 5, 2023  
    Kude se reportvat Ninji ot Raidove ?
    Blagodarq predvaritelno

First ... 3383123131132133134 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •