1. Привет хора,
    Интересува ме дали има опция за смяна на клас или размяна на герои между играчи?

    Благодарско!
    Здравей!

    Доколкото знам, не можеш да сменяш класата или да разменяш герои с други играчи. Единствените промени, които може да предприемаш за твоя герой, са смяна на името, пола, расата и фракцията (влез си в акаунта и виж "Services"). Може да се възползваш от услугата да покачиш нивото на някакъв герой на 80-то или на професиите му, но това може да не ти излезе изгодно.

    Ако много държиш на това да играеш с нова класа без да вдигаш нива, би могъл да хвърлиш един поглед върху пазара ("Trade") и да видиш какви герои хората предлагат там. Най-евтините са на стойност 30 монети (coins), но ти може да търсиш такива с някакви придобивки от типа на:
    - BoE предмети;
    - репутация;
    - оседлани животни (mounts);
    - бързо летене;
    - двойна специализация;
    - две PvE професии;
    - злато в торбичките;
    - някакви постижения (achievements).

    Когато си намериш добра оферта, може да си я купиш и след това да си продадеш текущия герой също за 30 монети или за колкото поискаш. Ако предприемеш този маршрут, ще си с 5 монети назад (при продажба на герой на стойност 30 монети, 5 ти се отнемат като такса), но това е единственият ЛЕГАЛЕН начин за смяна на герой.

    Има и друг начин, но това включва размяна на акаунти, което не е допустимо тук. Ако имаш приятел в реалния живот, комуто може да разчиташ, може да си направиш една такава далавера с него. Обаче ако си потърсиш партньор в интернета и оня те прецака, персоналът на warmane няма да ти помогне. Те биха блокирали достъпа до игра на двата акаунта. Така че... хубаво е да го знаеш.
    Edited: June 20, 2021

  2. Мерси за отговора,

    Проблема ми е, че имам два паладина понеже ми прехвърлиха от лодерон на айскраун единия при рестарта.

    От известно време се опитвам да го продам, но има 1к обяви и шанса е много малък. Бих се радвал ако има вариант да го разменя за нещо като хънтър с по-малко гиър или мейдж.

  3. Мерси за отговора,

    Проблема ми е, че имам два паладина понеже ми прехвърлиха от лодерон на айскраун единия при рестарта.

    От известно време се опитвам да го продам, но има 1к обяви и шанса е много малък. Бих се радвал ако има вариант да го разменя за нещо като хънтър с по-малко гиър или мейдж.
    Нима е възможно да се прехвърли герой от Icecrown в Lordaron? Четох на много места, включително и публикации на мениджърите на общността (Hisue и Borrean), как такава опция за трансфер не съществува. Може би е имало такова нещо след Moltdown-а, но след това не би трябвало да се предлага такава услуга. Така че съжалявам, но не мога да отговоря на първото ти изречение. Да нямаше предвид Frostmourne > Icecrown? Това е друго нещо.

    А доколкото до втория ти пасаж мога да кажа следното: Значи, не гледай колко на брой обяви има там. Мисли как да направиш героя си по-атрактивен за продан и кое би се харесало на мнозинството. В предишния ми коментар направих списък с придобивките, които правят герои на стойност 30 монети по-желани на пазара. Колкото повече неща включиш, по-големи шансове имаш, за да си го продадеш. Освен това е хубаво да направиш реклама на твоя герой в /trade и /global каналите.

    Тук бих желал да спомена още нещо. Само защото повечето души си продават героите за 30 монети, това не означава, че всичко над тази сума не се търси. Това не е така, но за да намериш хора, които биха купили герой на стойност, надхвърляща даже 150 монети, трябва да включиш неща, които много рядко се срещат. Ето някои примери:
    - редки титли като "Insane";
    - редки оседлани животни (Time-Lost Proto Drake, Raven Lord, Deathcharger's Reins и т.н.);
    - редки домашни любимци;
    - редки постижения (от типа на "Glory of ....");
    - BiS предмети (особено ако са trinket-и и оръжия).

    Тъй като предметите, с които нашите герои са облечени, увеличават първоначалната цена, ти би могъл да махнеш някои от тях, за да си направиш паладина по-изгоден. Просто помисли върху това, което казах досега. Още веднъж ще повторя, че няма опция за размяна на герои, каквато ти или аз бихме желали.

    [бележка] Хвърли един поглед върху следните линкове:
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=399713
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=420162
    http://forum.warmane.com/showthread....=1#post2924829
    Edited: June 20, 2021

  4. Нима е възможно да се прехвърли герой от Icecrown в Lordaron? Четох на много места, включително и публикации на мениджърите на общността (Hisue и Borrean), как такава опция за трансфер не съществува. Може би е имало такова нещо след Moltdown-а, но след това не би трябвало да се предлага такава услуга. Така че съжалявам, но не мога да отговоря на първото ти изречение. Да нямаше предвид Frostmourne > Icecrown? Това е друго нещо.

    А доколкото до втория ти пасаж мога да кажа следното: Значи, не гледай колко на брой обяви има там. Мисли как да направиш героя си по-атрактивен за продан и кое би се харесало на мнозинството. В предишния ми коментар направих списък с придобивките, които правят герои на стойност 30 монети по-желани на пазара. Колкото повече неща включиш, по-големи шансове имаш, за да си го продадеш. Освен това е хубаво да направиш реклама на твоя герой в /trade и /global каналите.

    Тук бих желал да спомена още нещо. Само защото повечето души си продават героите за 30 монети, това не означава, че всичко над тази сума не се търси. Това не е така, но за да намериш хора, които биха купили герой на стойност, надхвърляща даже 150 монети, трябва да включиш неща, които много рядко се срещат. Ето някои примери:
    - редки титли като "Insane";
    - редки оседлани животни (Time-Lost Proto Drake, Raven Lord, Deathcharger's Reins и т.н.);
    - редки домашни любимци;
    - редки постижения (от типа на "Glory of ....");
    - BiS предмети (особено ако са trinket-и и оръжия).

    Тъй като предметите, с които нашите герои са облечени, увеличават първоначалната цена, ти би могъл да махнеш някои от тях, за да си направиш паладина по-изгоден. Просто помисли върху това, което казах досега. Още веднъж ще повторя, че няма опция за размяна на герои, каквато ти или аз бихме желали.

    [бележка] Хвърли един поглед върху следните линкове:
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=399713
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=420162
    http://forum.warmane.com/showthread....=1#post2924829


    Благодаря за изчерпателния отговор!

  5. Някой може ли да ми каже как да си пусна играта изтеглих я от замунда.
    Като тръгна да сменям реалма копирам го слагам реалма на уармейна като дам сейф не ми се сейфа и остава другия.

  6. Защо си играеш да я теглиш от маймунда, като можеш да я изтеглиш от тук?

  7. Здравей. Това е защото сами файл realmlist от замунда е направен да се чете само (Read Only). Даваш десен бутон на файла /realmlist/ настройки /properties/ и долу има най-вероятно сложена отментка на Прочети/Read olny/ това ти дава възможност само да четеш файла, а не да презаписваш нещо в него и затова трябва да я махнеш отметката. (Най-вероятно си се оправил вече, но за другите които имат подобен проблем и не могат да се оправят). Хубав ден.

  8. Някой има ли проблем с новия донейт?
    Ползвам "fasterPay" който са го сложили за донейт и при изпращане на данните получавам грешка в сайта им "Internal Error"
    Други мои приятели не получават код за потвърждение на телефона им?

  9. Абе пичове от кога и защо някой ако дойде (рандом) и ти трейдне айтъми и ти ги продадеш после в акшън хауса те банват. Не разбирам наистина. Акаунта ми е на 5 дена макс не очаквах такова нещо като започнах хаха

    Ще ги цетирам даже "This ban will not be lifted due to the malicious nature of the infraction."


    П.С. някой да знае за колко дълго банват за такава простотия??

  10. Момци някой да цъка с Prat аддона за чата?
    Имам малък проблем сложил съм всичко в папката излиза ми в аддонс преди да вляза в героя, но когато вляза в игра чата си ми е стария където ми е сложен по default?
    Някаква идея как да го подкарам ?

  11. Здравей бих искал да разбера как и къде мога да видя в кой realm игря

  12. Здравейте, бих искал да попитам дали случайно има дискорд за Warmane Bulgaria и ако има дали ще може да ме инвайтнете. Също така съм нов играч и съм и малко малък( на 14 съм). Ако слуайно някой иска да се занимава с пубер като мене ще оставя дискорд за връзка.Vincennt#3641

  13. нинджа

    как да репортна танк който ниндйи 2 итема от ПОС ХЦ днес, които бяха за ДПС

  14. здравейте искам да ви питам как мога да си оправя recount-та защото не ми излиза а като напиша в чата /recount show, и ми излиза че такава функция няма и /help това ми излиза ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете

  15. pomognete mi

    purvo vleznah v acounta i mi nqmashe geroite sega puk ne mi dava i da vlezna dori molq te pomogni mi ?

First ... 3080120128129130131132 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •