1. здравей имам два акаунта направих нов да вдигам нов герой но ми забиват героите съответно и играта на вторият акаунт което е много странно не мисля че е от компютъра ,случвало ли ви се е и какво мога да направя

  2. Проблем с влизанети в играта ?

    Не мога да се логна в играта пише ми " Could not log in to World of Warcraft at this time. Please try again later." до сега не ми се е случвало ?

  3. Същия проблем

    Привет и аз имам същия проблем. Най-странното е, че в даден момент решава и се оправя за известно време, след което на същия пройзволен принцип отказва. Гледах други теми, но никъде нямаше адекватен отговор от ръководството или решение. Моля ако някой има инфо да сподели.

  4. ydr geroite ot icecrwn realm lista sa mi premahnati kak da si gi varna obratno

  5. ??? ??? ?? ?? ?????? ?? ??????? ? ??? ??? ??? ??? ? ????.

  6. ?????????,
    ???? ???????
    ????? ?? ?????? ???????? ? ???? 15-20 ??? ??????? ?? ????????. ????? ??????? ? ????????? ? ?? ? ?? ??????? ?????? ?????? ??? ???? 2-3 ??????, ?? ??? ???? ????? ?????? ?? ????????. ??????? ???? ??? ???? ?? ?????? ?????
    ????????? ?????????????! :)

  7. ?????????? 2-3 ??? ??? ??????? ???, ????? ?? ?? ????? ?????? ?? ?????? ????????? ?? ?? ????????, ?????? ? ?? ???? ?? 29.11
    ?? ??????? ?? ?? ???? ?? ??????? ?? ??

  8. ??? ???? ?? ?? ????? ??????? ????? ???? ?? ??? ??????? ? ?????? ???????

  9. ??????

    ???? ???? ????? 3?-4? Humanoid ???? ? ?? ???????? ?????? ? ???? ????? ? ???? ?? 2? ???? ????? ?? ?? ? ???????? ???? 1 ????? ?? ???? ????? ????? ?

  10. Mob`s

    Hora ubivam Humanoid mob`s za green and blue boe`s , no ot skoro vreme sprq da mi dropvat boeta nqkoi znae li zashto e tova ot 2 3 dni mi e dropnalo samo 1 zeleno boe ?

  11. ????????? ??? ???? ?? ??????? ?? ?? ????? ??? ?????? ??? ????? ? ???? ???? ??????? ? ? ????? ?? ?? ????? ???? ???????? ??? ? ?? ? ????????.

  12. ??????

    ???? ??????? ? ?????????, ???? ?? ??????? ????? ???? ???? ????? ???????,?? ????? ??????? ??? ???

  13. ????????? ????? ???????? ?????? ?? ??? , ?? ????? ??? ? ????? ? ????????? ?????? ?? ?????? ??? ? ??? ???? ? ?????? ?? ????? ??? (?????? ?? ??????? ??????????? ? ?? ?????? ?????? ) ????? ???? ?? ??? ?? ???? ???????? ? ????????? ????????????? !

  14. ????????? ?????? ? ??*?? ??????????? :) . ???? ??????? ? ????? TSM. ?? ?? ??????? % ?? Market Value . ????? ???? ?? ? ?????? ??????? ? ??? ?? ??? ?? ? ?????? ???????? ?????? ?? ?? ??????? ????????? :) ???? ? ?????? ??????! https://ibb.co/7Q889Pg

  15. Your IP Address (212.5.158.49) has been terminated due to Advertising

    ????? ???? ?? ?? ??????? ? ???? ???????

First ... 3282122130131132133134 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •