1. as avea o intrebare (in special o/il intreb p simpreza) va exista transfer cata/wotlk-MoP ptr caractere? imi pare rau daca s a mai discutat dar nu am timpul necesar momentan sa caut!

    multumesc :)


    Da, exista planuri in desfasurare referitor la transferuri cross - realm, dar cu siguranta nu in primele 1 - 2 luni de la lansarea noului realm.

  2. ma gandesc ca va fi ceva asemanator ca si cand s a trecut de pe wotlk pe cata :)

  3. Mists of Pandaria

    sal ba farate ce coada asat pe Mists of Pandaria faceti ceva multi sta afk si nici nu joaca se mai da si la un an res la sv dati maca mai multe res sa joace si alti sa nu mai sam la coada o zi intrega sa asteptam un res sau faceti cumva sa intram si noi mai multe daca tot asteptam la coada Va Multumesc

  4. sal ba farate ce coada asat pe Mists of Pandaria faceti ceva multi sta afk si nici nu joaca se mai da si la un an res la sv dati maca mai multe res sa joace si alti sa nu mai sam la coada o zi intrega sa asteptam un res sau faceti cumva sa intram si noi mai multe daca tot asteptam la coada Va Multumesc
    In curand se va lansa un al doilea realm pentru Mists of Pandaria tocmai pentru a micsora timpul de asteptare in queue pentru jucatorii non - premium.

  5. ce coada e la MoP, a trebuit sa donez ca sa pot juca :)

  6. Salutare!

    Am jucat wow in trecut pt. o perioada destul de lunga (TBC pe Echonet si WOTLK pe Spidernet). Din pacate, serverele nu mai exista in ziua de azi. Disparitia lor si trecerea la Cataclysm m-au determinat sa ma las. Recent m-a apucat un val de nostalgie si sunt tentat sa ma reapuc, mai ales ca am vazut ca a disparut si lagul pe care-l aveam in trecut aici.

    Problema se pune in felul urmator. Desi mi-e sila de facut level, m-as apuca sa cresc un caracter cu care sa fac pvp pe un realm de wotlk, care sa aiba o comunitate ok, activa, unde sa fie multi romani, de preferat, grupati intr-o guilda. Exista asa ceva? Ce realm si ce factiune mi-ati recomanda dintre cele 3?

    Multumesc anticipat!

  7. aveti careva vreun link de unde pot downloada si eu recount, xperl, si dbm pentru mop 5.4.2? ca eu tot descarc si niciunul bun. m-ar ajuta si un quest helper sau daca aveti un link cu mai multe addonuri...... il astept cu drag

  8. ryuzaky77's Avatar
    ryuzaky77
    Guest
    Este vreun addon ca quest helper pentru MoP?

  9. simpreza ti-am lasat un mesaj pribat. te rog citeste-l si daca poti raspunde-mi . ms

  10. Va salut !

    Pe care din realmuri merita sa incep iarasi un char ?? Un sfat si pentru mine ? :)

  11. Salutare!

    Am jucat wow in trecut pt. o perioada destul de lunga (TBC pe Echonet si WOTLK pe Spidernet). Din pacate, serverele nu mai exista in ziua de azi. Disparitia lor si trecerea la Cataclysm m-au determinat sa ma las. Recent m-a apucat un val de nostalgie si sunt tentat sa ma reapuc, mai ales ca am vazut ca a disparut si lagul pe care-l aveam in trecut aici.

    Problema se pune in felul urmator. Desi mi-e sila de facut level, m-as apuca sa cresc un caracter cu care sa fac pvp pe un realm de wotlk, care sa aiba o comunitate ok, activa, unde sa fie multi romani, de preferat, grupati intr-o guilda. Exista asa ceva? Ce realm si ce factiune mi-ati recomanda dintre cele 3?

    Multumesc anticipat!
    cel mai populat e ragnaros. nu e nici foarte greu de crescut pe el. desi cred ca cei mai multi romani sunt pe deathwing.

  12. cont premium

    eu nu prea inteleg ceva, vom primi inapoi statusul de cont premium? pentru cei care au donat inainte?

    Desi aici imi apare ca am premium, la cont imi apare asta.

    Account status: Member

  13. eu nu prea inteleg ceva, vom primi inapoi statusul de cont premium? pentru cei care au donat inainte?

    Desi aici imi apare ca am premium, la cont imi apare asta.

    Account status: Member
    Mi se pare ciudat ca inca nu l-ai primit. Se face (sau s-a facut??) o procesare a log-urilor pe baza carora fiecare user primeste toate coins care le-a avut vreodata si vote points, impreuna cu statutul de "Donor", etc. Eu am primit si coins si VP si statut, nu stiu ce sa zic.

  14. eu nu prea inteleg ceva, vom primi inapoi statusul de cont premium? pentru cei care au donat inainte?

    Desi aici imi apare ca am premium, la cont imi apare asta.

    Account status: Member
    Pa un ticket pe site.

  15. Da ce ma nu pot trimite coinsuri de pe un cont pe altul decat daca am 2 step auth activat?.

First ... 242505152535462 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •