1. buna ziua, as dorii si eu mici sfaturi pt un caracter sa-l cresc,mai exact warrior si nu prea ma pricep cu talentele,cum sa le bag ce ar trebui sa bag,am mai avut un caracter dk si mi-a fost spart mail-ul n-am putut sa-l mai recuperez asa ca a trebuit sa o iau de la capat daca ma puteti ajuta cu ceva v-as fi recunoscator,multumesc.O zi buna.!!

  2. Exista un site cu ghiduri explicite pentru fiecare clasa, ce statsuri sa prioritizezi, ce gems sa folosesti, enchanturi uite aici link catre site-ul pentru clasa care te intereseaza pe tine : https://www.warcrafttavern.com/wotlk...asses/warrior/

  3. Guilda

    Mai exista vreo guilda de romani pe icecrown ?

  4. Alianta Echoes of eternal life baietii fac 2 lods pe saptamana sau au progresat mai mult la alianta:)

  5. guilda pe alianta <Neamurile> cauta jucatori casual cu sau fara xp. pentru inv contactati pe oricine din guilda. nu avem pretentii de la tine.

  6. Daca spui si realm... Ar fi mai bine

  7. nerfrivenpls, pe care realm mai exact?

  8. Guilda <NEAMURILE> Recruteaza jucatori cu sau fara experienta pentru raidurile Toc10/25,Icc10/25, RS10/25. Progress: Icc10/25 12/12n, Toc10/25 5/5n, RS10/25 4/4n. Va asteptam!
    Nu avem progress in hc. Nu suntem o guilda de try-hards. Jucam de placere!
    Acceptam socials.

    Icecrown / Alianta

  9. La hoarda pe Icecrown nu e nici o guilda de ro ?

  10. Buna tuturor...am jucat acum vreo 8ani pe icecrown la H cu niste baieti nu mai stiu exact numele guildei. vroiam sa stiu daca mai joaca careva pe aici..si din ce mi'am zis mie un tovaras care inca juca guilda se mutase la Ally din cauza ca erau prea putini aliaci :) ////... daca mai exista careva ma puteti instiinta si pe mine??:)

  11. Echoes of Eternal Life inca exista si facem in fiecare saptamana 3 LoD (ICC 25 12/12 HC), 3 RS 25 HC si 1 ICC 25 8/12 HC
    Edited: November 19, 2022

  12. Salutare! Un guild de romani pe Icecrown / Hoarda?

  13. guilda pe h icecrown?

    guilda pe horde? icecrown?

  14. sa nu tot spuneti de guildele voastre ca am incercat si eu sa intru intr-una si chiar daca nu ma intereseaza raidurile ( joc ocazional doar asa sa mai treaca timpul0 mi s-a cerut si arborele genealogic..... vroiam sa am cu cine vorbi pe guild chat...

  15. Caut guild? de români

    Pot intra cu un Hunter de 4.8 mm si un war 2.6 furry/arms ?

First ... 78910 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •