1. May 15, 2015  

    Gašenje Sargerasa

    Već dva dana je global prepun informacija da se 30. juna gasi Sargeras i da će igrači biće prebačeni na Frostwolf. Tačno ili troll?

    Ako je tačno mislim da bi ovde trebalo dati više informacija, šta će biti sa guildovima, goldima, itemima?

  2. May 15, 2015  

  3. May 16, 2015  
    Malopre je bilo na serveru obaveštenje da počinje free transfer. I ja pokušam da pošaljem mail sa karaktera na karakter., oba su normalno na Sargerasu ali drugi account, dobijem poruku "Mail sent" a itemi i goldi ostali. Trenutni problem, ili je onemogućeno slanje itema sa karaktera na karakter?Zašto mi je ovo bitno? Jedan karakter bi ostavio ono maltene do kraja i pokušao da prodam neke iteme da ne jurim sa karaktera na karakter jer ih je 22.

    Zbog nas sa slabim poznavanjem engleskog mislim da bi trebalo ovde kada već ima forum na našem jeziku, objasniti šta i kako. Šta će biti sa goldima, guild bankama, itemima, profesijama.

  4. May 16, 2015  
    Ovde sam ja, megasoft samo sa drugog accounta, jer sada žurim da uradim taj transfer. Sve sam video, jedino moram ovde istaći da se ne slažem da se za guild mastere ne prebacuje guild. Moj guild je 25 levela, dosta charactera je exalted. I sada sve nanovo. Ne bi ulazio u detaljnije komentare, vreme je novac ne zaboravimo to. I umesto da levelujem nešto drugo, ja moram da radim ono što sam već uradio.

    Da, zaboravih da kažem. Radi sada mail sa karaktera na karakter. Ja sam se doduše snašao pošto su različiti accounti, jedan stavi jeftino na aukciju, drugi odmah kupi :D

  5. May 16, 2015  
    Ovde sam ja, megasoft samo sa drugog accounta, jer sada žurim da uradim taj transfer. Sve sam video, jedino moram ovde istaći da se ne slažem da se za guild mastere ne prebacuje guild. Moj guild je 25 levela, dosta charactera je exalted. I sada sve nanovo. Ne bi ulazio u detaljnije komentare, vreme je novac ne zaboravimo to. I umesto da levelujem nešto drugo, ja moram da radim ono što sam već uradio.

    Da, zaboravih da kažem. Radi sada mail sa karaktera na karakter. Ja sam se doduše snašao pošto su različiti accounti, jedan stavi jeftino na aukciju, drugi odmah kupi :D
    Potvrđujem da je flaša moj account. Još sa nečim se ne slažem oko ovog transfera, opet iako sam na dva accounta donor, imam quere. A ja stalno idem sa acccounta na account

  6. May 16, 2015  
    prebacio sam char na frost ali dugo cekam da uradi rename lika .......evo i sad cekam ....dokle ?

  7. May 17, 2015  
    prebacio sam char na frost ali dugo cekam da uradi rename lika .......evo i sad cekam ....dokle ?
    Isti problem. Juče je bilo rešenje, cancel na rename, izlazak iz accounta i vraćanje. Danas trick ne radi. Da li na ovom serveru može jedan dan nešto da me ne iznervira?


    ****************************

    Našao sam šta je problem. Name is unavalable. Nije mi to palo na pamet mislio sam da niko neće uzeti karakter pod imenom Komunjara. Tako se zove moj pala na retailu, pa rekoh kad već moram da menjam neka bude iste. Na mageu sam zaboravio, ovde rekoh ajde. Ali ili se neko pre dosetio ili iz nekog razloga client ne dopušta. Na retailu je recimo bilo ne možeš da uzmeš nick Hitler, CocaCola itd.
    Edited: May 17, 2015

  8. May 18, 2015  
    ako vam stoji ono Renaming samo izadjite iz wow-a i o5 udjite.

  9. May 18, 2015  
    Opa bato...jel i vama Vucic zavrno slavinu a?

  10. May 18, 2015  
    Opa bato...jel i vama Vucic zavrno slavinu a?
    Ne razumem ako si meni napisao. Ja sam izgubio posao zbog nevaspitane i pokvarene nacije, a ne niti zbog Tita, niti zbog Miloševića, niti Đinđića, niti Tadića, niti Vučića. Nisam glasao od izbora desedestih kada su u trci bili Milošević, kapetan Dragan i recimo valjda beše Pantić (onaj vlasnik ICN što je navodno pokrao Galeniku). Sada sam izašao na izbore, jer mi se dopalo što je srspsku stoku koja prima 500.000 dinara izbacio iz kancelarije kada su došli da traže 13 platu. Za sve ovo je glavni problem - Mi smo mali bogovi. Aktivni pandur zato što ne dopuštam da mi šetaju kućiće ispred lokala i da oni mokre, postoji park - on mojih para ja napravljen - nazvao me ******om.

    Ali ovo je igrica, možemo da nastavimo u privatnoj konzerzaciji. Nama da Švajcarci dođu na vlast ne bi valjalo - "ne možeš malo da me platiš koliko malo mogu da radim.". Balavci komentarišu da nikad nisam radio, to su verovatno ćuli od pametnih roditelja. A 29 godina sam bio privatnik, vlasnik preduzeća. Držao sam knjižaru sa školskim priborom, dovoljno što je radno vreme bilo od 8-20 časova svih 7 dana.

    Mislim da se ova tema može zatvoriti, transfer sa Sargerasa je počeo i ide lepo. To što je meni propisalo sada dve guild banke jedan guild je bio 25 levela, sada to moram ponovo da radim. probaću u privatnim porukama da rešim. Jer nisam klinac, imam 53 godine.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •