1. May 21, 2015  
    най-добрия гилд в България

  2. May 21, 2015  

  3. May 21, 2015  
    Много организиран гийлд мастер!

  4. May 21, 2015  
    Най-добрия гилд доказал се със своите няколко години история ! :)

  5. May 21, 2015  
    Отлично организирана гилдия! Адмирации за огромното старание, положените усилия и вложеното време от страна на ръководството й.

  6. May 22, 2015  
    Какъв е методът на кандидатстване за гилда?

  7. May 25, 2015  
    Какъв е методът на кандидатстване за гилда?
    Както пише, всеки е добре дошъл, подпора на хора става в рейд, не на база ilvl или думи само....

  8. May 27, 2015  

    ...
    ICC 25 HC - full clear, DS 25 HC - full clear, както и всички други рейдове от WOTLK и Cataclysm.
    ....
    Ей тука излъга, 25 hc FL само 1 guild знам на Neltharion да е правил 7/7 , да не говорим че 10 HC 7/7 също ме съмнява да сте правили ама може ;). Да не говорим че Sinestra е още по-трудна, а в BWL Nefarian даже не беше пускан :D

  9. May 27, 2015  
    Ей тука излъга, 25 hc FL само 1 guild знам на Neltharion да е правил 7/7 , да не говорим че 10 HC 7/7 също ме съмнява да сте правили ама може ;). Да не говорим че Sinestra е още по-трудна, а в BWL Nefarian даже не беше пускан :D
    На мен ще ми е интересно да видя ачиев от чо'гал и АЦ ХЦ, както и от тофв ХЦ. Въпреки, че ще е овъргийър, тия босове на 4.0.6 изискваха един левел адекватност над останалите. Може би и магмав хц ще е интересно, той е сравнително по-лесен.

  10. May 27, 2015  
    Ей тука излъга, 25 hc FL само 1 guild знам на Neltharion да е правил 7/7 , да не говорим че 10 HC 7/7 също ме съмнява да сте правили ама може ;). Да не говорим че Sinestra е още по-трудна, а в BWL Nefarian даже не беше пускан :D
    Еми, не, не съм.Да, Nefar не беше пуснат , респективно, не е имало как да го убием, затова - не сме.FL 10 HC беше бутнат в Neltharion, а 25 HC FL както и Sinestra (но на 10 ман) бяха бутнати в Sargeras.

  11. May 27, 2015  
    На мен ще ми е интересно да видя ачиев от чо'гал и АЦ ХЦ, както и от тофв ХЦ. Въпреки, че ще е овъргийър, тия босове на 4.0.6 изискваха един левел адекватност над останалите. Може би и магмав хц ще е интересно, той е сравнително по-лесен.
    Честно казано Cho на heroic беше изключително елементарен, дори не мисля че е нещо с което човек може да се хвали ... в смисъл ... ""ESC" :)

  12. May 27, 2015  
    И прогреса ни за сега :


  13. May 27, 2015  
    Ей тука излъга, 25 hc FL само 1 guild знам на Neltharion да е правил 7/7 , да не говорим че 10 HC 7/7 също ме съмнява да сте правили ама може ;). Да не говорим че Sinestra е още по-трудна, а в BWL Nefarian даже не беше пускан :D
    Стария нелтарион с няколко бгта и други хорица ..това е след като се премести гилд България в саргерас !

    http://i.imgur.com/TETkOLX.jpg

  14. May 27, 2015  
    Много ви е интересен прогреса. Понеже доста време поиграх нелт. с вас и ми е смешно да казвате че сте изчистили всичко хк. Аз до колкото си спомням рейд 1 които се имаха за най-добри за 5 месеца не се научиха как да не се стакват на чука на рагнарос ти ми говориш за лорд и балерок че сте правили. След всеки неуспешен рейд се ревеше че искали нов гилд мастер щот си мислеха че новия шеф ще им играе с героите вместо тях ти казваш че тези хора прогрес правили смях на парцали

  15. May 27, 2015  
    Е... не мисля , че някъде пише кои хора са направили прогрес и кои не.Виждам Fayye качва снимки на какво сме правили преди, но аз не мисля това за нужно.Имам доста снимки които и аз мога да кача.Но...да се хвалим с отминал прогрес е да лежим на стари лаври.Качил съм прогреса ни сега, според мен е напълно достатъчно.Факта, че хора като тези от Nefelin се преместиха при нас, факта, че имаме толкова рейд групи и играчи, мисля, че също е достатъчен.Но... все пак, не карам никой нищо да мисли, смейте си се, радвам се, че има на какво да се забавлявате.Като сме толкова смешни, защо се занимавате с нас ? =)

First 1234513 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •