1. May 19, 2015  

ne olucak bu sargeras ın hali?

bir süredir oyuna girmiyiyodum bu gece 12 gibi oyuna girim dedim bir baktım sargeras nüfusu 100+ gözüküyo ,sonra sargeras frostwolf arası free transferi gördüm ,ne oluyo acaba sargeras ı kapatıyorlarmı ?

2. May 19, 2015  
    bir süredir oyuna girmiyiyodum bu gece 12 gibi oyuna girim dedim bir baktım sargeras nüfusu 100+ gözüküyo ,sonra sargeras frostwolf arası free transferi gördüm ,ne oluyo acaba sargeras ı kapatıyorlarmı ?
    Evet 30 Haziranda kapatıyorlar.

http://forum.warmane.com/showthread....s-to-Frostwolf

Şu an ücretsiz karakter taşıma (transfer) hakkı var, kapandıktan sonra da bu sürecekmiş.

3. May 19, 2015  

4. May 20, 2015  
    Ustadım honor conquest vb. kazanımlarımız falan olduğu gibi duruyor değil mi aktarım sonunda ?

5. May 20, 2015  
    Ustadım honor conquest vb. kazanımlarımız falan olduğu gibi duruyor değil mi aktarım sonunda ?
    Evet, para vs her şeyin kalacağını ama Guild ismi ve karakter ismini eğer Frostwolf'da başkası kullanıyorsa değiştirmen gerektiğini yazıyor.

Ayrıca şu iki kural tüm transferlerde var:
    "Your character must be level 20 or above to be eligible for Character Transfer"
    Karakterin lvl 20 ve üzeri olmalı.

"Mail, Auction House, guild and arena data will NOT be transferred"
    Posta kutunda bekleyen mailler, AH'ye satışa koydukların, Guild bankası/ayarları ve Arena takımı/ayarlarını kaybediyorsun.

Ayrıca Guild Master olduğun guildin varsa onu da /gdisband komutuyla kapatman gerek.

6. May 21, 2015  
    ben farkına varmadım ve frostwolf taki yeni başladığım dk yı silmeden sargeras taki asıl dk mı frostwolf a taşıdım ,bi sorun çıkmadı ve ikiside duruyo daha oyuna girmedim ama 2 dk olamz diye biliyorum ,ne önerirsiniz birini silimmi?

7. May 23, 2015  
    Evet 30 Haziranda kapatıyorlar.

http://forum.warmane.com/showthread....s-to-Frostwolf

Şu an ücretsiz karakter taşıma (transfer) hakkı var, kapandıktan sonra da bu sürecekmiş.
    Selam arkadaşlar,forumda bu konuyu görünce birden heyecanlanıp bende karakterimi transfer ettim ama şimdi oyuna giremiyorum.Oyunu tekrar yüklemek için 5.4.2 installer linkini verebilirmisiniz?

8. May 24, 2015  
    Selam arkadaşlar,forumda bu konuyu görünce birden heyecanlanıp bende karakterimi transfer ettim ama şimdi oyuna giremiyorum.Oyunu tekrar yüklemek için 5.4.2 installer linkini verebilirmisiniz?
    girememe sebebin ne ?