1. July 2, 2015  
    Nerde oyuna basligin umrumda olmaz hani cok biliyosunuz ya sen ve senin gibiler basbaya sen kiyaslama yapiyosun mesajimi baska yerlerinden okudun galiba madem 0 buglu serverlar var 20tane burada ne isin var dostum? Haaaasana mi soracam nerde oynayip oynamayacgimi derden ozaman konusma aga fazla kirletme burayi boyle konusacaksan mesajim acik ve net.
    Burada ne yazacagım seni hiç ilgilendirmez moltende oynamak icinde sana hesap verecek değilim ayrıca ben okudugum yer gözlerimde senin yazdıgın yer nerden oluyor onu bilemeyeceğim ayrıca burada modmu aldında millete emir kipi ile konuşuyorsun sen burada açarsın bi başlık istediğine yazdırırsın istediğine yazdırmazsın ozaman boş muhabbet etmene gerek yok

2. July 7, 2015  
    Nerde oyuna basligin umrumda olmaz hani cok biliyosunuz ya sen ve senin gibiler basbaya sen kiyaslama yapiyosun mesajimi baska yerlerinden okudun galiba madem 0 buglu serverlar var 20tane burada ne isin var dostum? Haaaasana mi soracam nerde oynayip oynamayacgimi derden ozaman konusma aga fazla kirletme burayi boyle konusacaksan mesajim acik ve net.
    Açık bir şekilde okumadan mesaj atmışsın.Adam "Bura buglu zaa xddd , siz takılın"demiyor.Diyor ki buranın pvpsi oynanmayacak seviyede buglu ise ben zaman kaybedip mop'a gelmeyeyim diyor.

Ayrıca en son bu dandik guildi(Symgmkmofdestru) gördüğümde 3'te 1'i warrior geri kalan 2'lik kısmı da çoğunluk shaman olmak üzere diğer classlar paylaşıyordu.
    Bglerde de aynı saçmalık vardı.İki takımda hemen hemen herkes war , huntard , locky falandı.Sıkıcı oluyor haliyle.

First 12