1. Guild!

    Üdv! Tauri wowról jöttem át a MOP-os Szerverre,Magyar Klánt keresnék ,most fogok karaktert kezdeni szóval mindegy,hogy horda/alli Mainjeim Mage,Shaman,Hunter,DK és egy Monkot is akarok próbálni! ha tud valaki és segítene megköszönném! Angolból kicsit gyenge vagyok ,de a tauri színvonal már kritikán aluli:)

  2. Üdv!
    Nos amennyiben a Horda oldal érdekel akkor bátran keress minket az Outsiders-ben!
    Láttam írtál a másik topicba is, ha megengeded ide reagálok. A szerver színvonalával kapcsolatban ugyan van kivetnivaló viszont mégis jelen pillanatban messze ez a legjobb MOP-os szerver. A minőség igaz a többi realm-re is. MOP-on van még hova fejlődniük, hogy mit tettek le eddig az asztalra azt mindenki döntse el magának. Jelenleg ugyen 5.4-es patchen fut a szerver és (elvileg) hamarosan érkezik az 5.4.8-as update ugyan a content még aligha tart 5.3-nél. A legnagyobb raid TOT Norm. Illetve teszt jelleggel SoO első 2 boss. Isle of Thunder és Timeless Isle még csak most kerül a látókörükbe. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne könnyedén 500+ ilvl-t összeszedni!

    A guildünkről infót és minden egyebet itt találsz: http://the.outsiders.shivtr.com/
    PvE klán vagyunk Raidek napi szinten, inkább MSV és TOES A TOT csapatunk még képlékeny de egy elhivatott játékos mindíg jól jön :)
    Ha kérdés van jöhet itt privátba vagy akár ingame whisperben :)

    Üdv,
    Vallen

  3. üdv! akkor Hordában kezdek egy karaktert,milyen karin tudlak elérni?

  4. üdv! akkor hordára esett a választás,milyen Karaktereken vagy elérhető?

  5. 2 perc és Vallenrod :) (Általánosságban pedig Vallenrod, Tapporauta, Vakirauta, Vaarion, Zepherot) vagy csak írd be who-ba hogy Outsiders és akit nagyobb ranggal kidob a segítségedre lehet :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •