1. DS 10 HC 6/8 temizledik. Geri kalan 2 Boss u birkaç haftaya temizleyeceğiz

2. Guildimiz hala aktif. Vizeler nedeniyle durgun bir süreç geçirdik. Haftaya HC runlara devam edeceğiz.

3. Abi guildinize katılabilirmiyim? charım Garesha lvl 15 Des Warlock

4. Selam beyler ben yeni başladım vizelerden sonra oyunda olucam size nasil ulaşabilirim ?

5. Selam beyler ben yeni başladım vizelerden sonra oyunda olucam size nasil ulaşabilirim ?
    Ben şu an oyundayım. /w Barzo yazarak whisper atabilirsin veya /who Revenants yazarak guild içerisindeki herhangi bir kişiye de ulaşabilirsin.

6. oha,hâlâ neltheriona devam ediyormusunuz ben eQuara(restoshaman) eQuarchery(hunter) 5 ay öncesinden falan cok sıktı neltherion ya 3x cok kolaydı herseyi bitirmistik simdi wotlk lordaerondayım size orada başarılar ama 8/8 heroic beklerim :D

7. oha,hâlâ neltheriona devam ediyormusunuz ben eQuara(restoshaman) eQuarchery(hunter) 5 ay öncesinden falan cok sıktı neltherion ya 3x cok kolaydı herseyi bitirmistik simdi wotlk lordaerondayım size orada başarılar ama 8/8 heroic beklerim :D
    Evet devam ediyoruz. 8/8 heroic çok kolay bi hedef değil. Kolay kısmı hallettik geriye mekanikleri çok daha zorlu olan 2 boss kaldı. Kesinlikle başaracağımızı düşünüyorum. Tabi 8/8 hc ile bitmeyecek raidlerimiz daha FL HC ve glory achivmentları var. Sana lorderonda iyi eğlenceler dilerim. iyi oyunlar

8. May 26, 2016  
    Guild aktif olarak devam ediyorsa gelmek isterim.Daha önce hiç catada oynamadığım için hiç bir boss fight bilgim yoktur,ama bana öğretecek olan arkadaşlar var ise seve seve sizin guilde gelip,katkı sağlamak isterim.

9. May 27, 2016  
    Guild aktif olarak devam ediyorsa gelmek isterim.Daha önce hiç catada oynamadığım için hiç bir boss fight bilgim yoktur,ama bana öğretecek olan arkadaşlar var ise seve seve sizin guilde gelip,katkı sağlamak isterim.
    Sınavlar nedeniyle guild pek aktif değil şu aralar. Sınavların bitişiyle birlikte raidler devam edecektir. Oyun içerisinde /who Revenants yazarak bizden birine ulaşabilirsin. İyi oyunlar

10. June 9, 2016  

11. June 9, 2016  
    Evet Guild Master benim. Update ve Vizeler nedeniyle player sayımız da azalma olsada toparlanma sürecindeyiz. 8/8 Hc Ds Fl 7/7 Hc Temizledik.

Oyun içi Pirsu - Fearvel - Staywatch - Elvedui bu kişilerden ulaşim sağlayabilirsin.
    Edited: June 10, 2016

12. oğuz bey mopa beklerim
    Frostwolf - ally - i love sis kebab :)

13. Bende Türkler'le raid yapmayı seviyorum sırf bu yüzden allyden hordeye geçmeyi düşünüyorum hem adam da lazımmış madem ben eksik kalmıyım :D Nick: Mazotcu

First 12