1. Siema. Szukam polskiej gildii na realmie Icecrown. Co prawda dopiero expie (30lvl), ale jestem doswiadczonym graczem, ktory wraca po kilku latach do gry. nick Smooks. Pozdro ;)

  2. Demons of Chaos

    Gildia PVE, ale z dobrym socialem (spora czec od nas gra ze soba od kilku lat)
    - raidujemy wieczorami 19-22 (22:30), oferujemy wyluzowana ekipe, co organizuje 2 x toc25, 1 x togc25 , 3/4 ZA HC, toc10 norm / hc.
    - uzywamy EPGP jako system lootu na 25 normy, CL na HC, Group loot na 10tki.
    - nie jestesmy toxikami, bywamy zbyt wyluzowani i czasem przytrollujemy ;p WOW traktujemy jak odskocznie po pracy a nie wyrocznie zycia.

    Obecnie poszukujemy RDPS (magowie, bala, ele, demo lock) oraz Holy Paladyna (dost?pnego czasowo bo niestety nasi maja tzw. "zycie" i jakas prace czy cos). Nie wymagamy 80 lvl, ani kozackiego gearu, jedyne czego oczekujemy to aktywnosci i checi do gry (taktyk, skilli, wbicia lvl - tu mozemy pomóc)

    Pani Kierowniczka - Nuna / anouk / Vi / Sasanka / Tatruth
    Nazwa gildi - Demons Of Chaos
    Frakcja - Horda
    Realm - Frostmurne

    ale wystarczy zlapac kogos od nas i sie zgadamy.

  3. Szukam Gildii(Icecrown)

    Szukam gildii Alliance(Icecrown): nick Adzieju. Gram warriorem( pod PvE) max lvl. Wróci?em po roku czasu.

  4. Szukam gildii Hord (Icecrown) nick Nasoline Gram Tank Paladyn oraz znajomy Heal Paladyn dopiero expimy mamy nieca?e 40lvl

  5. jakies polskie guild ? Które nie rajduja tylko ICC ?:) H /r ->Frostmurne
    Edited: February 20, 2023

  6. Poszukuje gildii na luzie, która w razie czego mo?na poraidowa?
    Icecrown, Ally
    Nick w grze: Zolur

  7. Siemka szukam gildii nick: Barthul Horda

  8. Siemka !szukam gildi /wyjadac sunwella
    Icerowc- Shaman Enh
    Horda -Eyssi

  9. Szukam gildii na Icecrown Priest 80lvl nickname Yetisonek

  10. Polska Gwardia, gildia po stronie Alliance za?o?ona w kwietniu tego roku, zapraszamy rodaków do wspólnego levelowania i raidowania

  11. May 14, 2023  
    Witam szukam gildii na icecrown w hordzie zaczynam sobie paladynem pod tanka ale mam w planach zrobi? te? druida pod heal je?eli kto? jest ch?tny ?eby mnie przygarn?? do gildii to nick mam Ciamciakk a nazwe na discord SidLeniwiec#2684 prosi?bym raczej o kontakt przez discord <3

  12. May 15, 2023  
    ICECROWN horda, mag fire, na dzie? dzisiejszy 4,5k gs, szukam gildii polskiej, do raidowania, wspolnego robienia dunegonów, pozdrawiam, nick: Zgerypalaa

  13. Witam, znajdzie si? w hordzie jaka? ciut wi?ksza gildia (oko?o 100 osób by?oby fajnie) do wspólnego grania? Druid 47 lvl

  14. Czesc, szukam gildi do grania pve/raidy, specem nie jestem, ale wlasnie brak raidow i sami ruscy (nie mowiac ze chociaz anglojezycznie chcialem) na legionie wowcircle spowodowaly, ze wrocilem tutaj.

    Zalezy mi na przyjaznej atmosferze, pomaganiu sobie, nawet podskoczenie "potankowac" rhc. Raidy cyklicznie i gdzies gdzie sie cos wytlumaczy i nie trzeba wszystkich taktyk na pamiec znac.

    Icecrown, Ally, nick "Gizevius"

    Pozdrawiam

  15. July 4, 2023  
    Hejka. Szukam casual gildii na Icecrown, nick Berylea

First ... 31112131415 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •