1. Нов играч

    Здравейте! Та отскоро адски много се навих да започно WoW , и много ще ми е полезно ако някой ми поясни основните неща или ако има желание не бих отказал и по-задълбочено обяснение. :D
    Преди бях играл TBC но в PvP и 250lvl fun но това не го смятам като никакъв опит в играта понеже само се млатех без хабер какво върша.
    Кой клас е добър за начинаещ? Без Hunter чe не ме кефи тук.
    Играл съм Paladin,Frost Mage , Rogue , Druid.
    PvP тип съм , нямам претенции за Melee/Range class стига да е силен в пвп и да изглежда готино. :DDDD
    Мисля да започна в Lordareon и се надявам ако има желаеща гилдия да ме приеме под крилото си и да обучава един новак.
    Моля да пишат хора които имат желание да помогнат на един свой сънародник , а не такива които да търсят косури.
    Благодаря ви.

  2. От скромния опит който имам във PVP а и гледам че си играл Paladin съветвам те да започнеш със него..Героя не е труден ще ти бъде лесно с него и се учи бързо ако си адекватен и имаш желание и е доста силен а за това как ще изглежда вече ти си решаваш там може да погледаш малко видео клипове със него за да го разучиш.Ако ти харесва Алианса задължително си направи Human понеже ще имаш един допълнителен trinket който ще ти помогне доста.А ако ти харесва хордата то е ясно че само Blood Elf може да е Paladin.Няма да имаш допълнителен trinket но ще имаш silence което също ще ти помогне а с времето като задобрееш и като следиш по - подробно играта ще знаеш как да го пускаш за максимална ефективност.А опит в гилдия освен съвети не могат да ти дадат опита е във Battleground.Във тоя сървър няма да се сблъскаш със хора със легендарни itemi но понеже и аз играя в него мога да ти кажа ,че ще се сблъскаш със доста опитни играчи който даже могат да те отчаят от играта.Аз самия когато почвах играта съм имал такива моменти но така се трупа опит ставаш бият те пак ставаш пак те бият и лека полека почваш ти да ги биеш може да идват да те бият 2-3 може и 5 .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •